Başkan Espiriyi Patlattı

Başkan esprili bir dille, “Hocam idmanı kapatınca gizli-saklı şeyler oluyor, kavga var sanıyorlar” dedi, Halilhodzic de “Zaten açacaktım ama bu uyarıyı da dikkate alacağım” yanıtını verdi.

Başkan Espiriyi Patlattı

 Bir süredir antrenmanları basına ve taraftara kapalı olarak gerçekleştiren Trabzonspor, dünkü idmanını açtı. Bunda Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun teknik direktör Halilhodzic’e telkinleri de önemli rol oynadı! Bosnalı antrenöre her fırsatta destek ve moral veren Bordo-Mavililer’in patronu, “Hocam benden söylemesi, idmanları basına kapatma. Sonra burada gizli-saklı şeyler olduğunu, kavgalar yaşandığını yazarlar. Bir de bununla uğraşmayalım” diyerek espriyi patlattı. Halilhodzic de, “Zaten açacaktım ama bu dediklerini de dikkate alacağım” sözleriyle karşılık verdi.

Başkan mesaiyi uzattı

Basına ve taraftara açık olan antrenmanı izleyen Başkan Hacıosmanoğlu’nun Trabzon mesaisini de uzattığı öğrenildi. Bordo-Mavililer’in başkanının hafta başına kadar takıma yakın markajı sürdüreceği bildirildi. Bu süreçte İbrahim Hacıosmanoğlu hem kulüp işleriyle ilgilenecek hem de futbolcularla özel yemeklerde buluşacak.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.