Başkan Karara Kızdı

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, TFF'nin aldığı yabancı kararıyla ilgili çok sert açıklamalar yaptı.

Başkan Karara Kızdı

 Yeni yabancı kuralı ile ilgili olarak federasyon başkanı Yıldırım Demirören’in yaptığı, ''18 kulübün de onayını aldık'' açıklamasına en sert tepki Trabzonspor’dan geldi.

''GÖZÜNÜN İÇİNE BAKA BAKA YALAN KONUŞUYOR''

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, futbolun patronunu yalanladı. Konuyla ilgili olarak kendisini arayan kimsenin olmadığını belirten Bordo-Mavililer’in patronu, ''Federasyonumuzun güzide başkanı tüm kulüplerin onayının alındığını söylüyor. Koskoca federasyonun başkanı insanların gözünün içine baka baka yalan konuşuyor'' ifadelerini kullandı.

''BOŞUNA PARA ÖDEDİK''

Sadece Trabzonspor’un değil birçok kulübün bu gelişmeden şekli-zamanı itibariyle rahatsızlık duyacağını belirten Hacıosmanoğlu, ''Biz federasyona Kulüpler Birliği olarak 6+2 formülünü sunmuştuk. Ancak o zaman bunu kabul etmediler. Hadi başka kulüpleri bir kenara bırakalım biz bir sürü oyuncumuzu üzerine para vererek göndermek zorunda kaldık. O zaman bu işlere ayarlama yapılmış olsaydı biz de bu paraları ödemezdik. Başka kulüpler dile getirir mi bilmem ama ortada yine federasyonun kafasına göre yaptığı ve kulüpleri sıkıntıya soktuğu bir durum vardır'' dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.