Başkana Derin Operasyon Hazırlığı

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na derin operasyon hazırlığı başladı.

Başkana Derin Operasyon Hazırlığı

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun görevine son vermek için yoğun çaba sarf eden muhalefetin, 20 Aralık'ta gerçekleşecek kongre öncesinde organize oldukları öğrenildi.

Futbolculara ödemesini yapamayan bir Trabzonspor devralan İbrahim Hacıosmanoğlu, çok kısa sürede kulübü yüksek faizlerden kurtarırken, futbolcularının da ödemelerini zamanında yapan bir kulüp başkanı oldu.

Trabzonspor'a transfer ettiği dünya yıldızlarıyla taraftarın büyük takdirini toplayan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na karşı, açık açık muhalefet yapıp kendisini yıpratmak istemeyen belli bir grubun derin çalışma içine girdiği öğrenildi.

Kulüp Başkanını ibra etmeyerek Trabzonspor'un zarar görmesini önemsemeyen, sadece İbrahim Hacıosmanoğlu'nun görev süresini kısaltmak için yapılan çalışmaları kimin organize ettiği ise şuan merak konusu.

Daha önce Nuri Albayrak'a karşı düzenlenen operasyonun, benzer çalışmaları şimdi İbrahim Hacıosmanoğlu'na karşı planlanıyor. Nuri Albayrak'ı ibra etmemek için derin çalışma yapan kişiler daha sonra isimlerinin ortaya çıkmasının ardından inkar politikası uygulamıştı. Nuri Albayrak dönemi sona erdikten sonra Trabzonspor tarihine sürülen kara lekeyi temizlemeye çalıştı ve Nuri Albayrak'ı ibra etti.

Yıllar sonra hatadan dönülerek Nuri Albayrak ibra edilmesine rağmen, yıllarca Trabzonspor Kulübü Başkanı'nın ibra edilmediği konuşulmuş, derin çalışma yapanlar Trabzonspor'un ekmeğine yağ sürmüştü.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.