Flaş Haber
Kapat

Başkana Taraftar Desteği

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, Fenerbahçe'nin talip olduğu bir oyuncuyu Trabzonspor'a kazandıran İbrahim Hacıosmanoğlu'na teşekkür etti.

Başkana Taraftar Desteği

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, Fenerbahçe'nin talip olduğu bir oyuncuyu Trabzonspor'a kazandıran İbrahim Hacıosmanoğlu'na teşekkür etti.

21 Ocak 2015 Çarşamba 00:58
Başkana Taraftar Desteği
 Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, "Özellikle Fenerbahçe’nin talip olduğu bir oyuncuyu Trabzonspor’a kazandıran Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu’na teşekkür ediyoruz, bu transferde başarılı olduklarının da göstergesidir. Erkan Zengin’in transfer öncesi söylemlerine dair her yerde farklı şeyler yazılıp çizilmektedir. Biz bunların aksine, futbolda bu tür şeylerin olabileceği inancındayız. Zira Trabzonspor talip olur Fenerbahçe alır, Fenerbahçe talip olur Trabzonspor alır yada bir başka takım alabilir. Önemli olan futbolcunun Trabzonspor’a geldikten sonra takımının başarısı için ter dökmesidir. Biz de Erkan Zengin’in bu anlayışta olacağını biliyoruz. Kendisine de destek olacağız" dedi.


Hamit Baydar, "Bir Trabzonsporlu olarak ilk yarı istediğimiz sonuçları alamadığımızı düşünüyoruz. Bu bölgeye de ihtiyaç vardı. Uğur, kaleci Hakan ve Erkan Zengin’in  transferiyle kadromuz güçlendi. Erkan Zengin’in transferini de olumlu karşılıyoruz. Tribünler olarak kendisine destek olacağız. O da inşallah Trabzonspor’a hizmet eder ve faydalı olur" dedi.


Ömer İskender ise "20 gündür adeta yılan hikayesine dönen Erkan Zengin transferinin olumlu sonuçlanması bizleri mutlu etmiştir. Erkan’ın Trabzonspor’a gelmesine biz olumlu bakıyoruz. İnşallah Trabzonspor’da başarılı olacak. Erkan’ın adeta Fenerbahçe’nin elinden alınması çok iyi oldu. Yıllar sonra Fenerbahçe’nin talip olduğu bir futbolcuyu çalım atarak Trabzonspor’a kazandıran Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu’na da teşekkür ediyoruz. Burada Galatasaray’ın talip olduğu Uğur’u da alması transferde başarı göstergesidir. Takviyelerle güçlenen bu kadro inşallah ikinci yarı Trabzonspor’u layık olduğu yere taşıyacak" dedi.
Son Güncelleme: 21.01.2015 00:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575