Başkanın Hedefi Zirve

Bordo-Mavili ekipte Ersun Yanal'ın göreve gelişiyle camianın motivasyonu arttı. Başkan İbrahim Hocıosmanoğlu, “Milli arayı iyi değerlendirdik, üst sıralara tırmanacağız” dedi.

Başkanın Hedefi Zirve

 Trabzonspor’da, Vahid Halilhodzic’in ardından teknik direktörlüğe Ersun Yanal’ın göreve gelmesiyle yeni bir dönem başladı. Avrupa’da fırtına gibi esen ancak Süper Lig’de 8 haftada 6 beraberlik alan Bordo-Mavililer, 9. haftada yardımcı antrenör ile çıktığı Torku Konyaspor maçında galip gelerek rahat bir nefes almıştı. Deneyimli teknik direktör Ersun Yanal’ın göreve başlamasıyla takımın havası da değişti, yüzler gülmeye başladı. 

Hedef zirve

Bordo-Mavili ekibin başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, yeni bir sürece girdiklerini hedeflerinin hem Avrupa’da hem de ligde zirve olduğunu söyledi. Hacıosmanoğlu, Avrupa’da iyi bir performans gösterdiklerini bunu lige de yansıtmaları gerektiğini belirterek, “Teknik kadroda ani bir değişikliğe gittik. Yeni hocamız Ersun Yanal’a güvenimiz sonsuz. Kendisi oldukça deneyimli bir hoca. Kadromuz da çok iyi. Bundan sonra çıkışa geçmeyi planlıyoruz. Milli arayı iyi değerlendirdik. Önümüzdeki maçları en az kayıpla atlatmak istiyoruz. Lige yeni hocamızla iyi bir giriş yaparak Galatasaray karşısında 3 puan almak istiyoruz. Hem Avrupa’da hem de ligde hedefimiz büyük başarılar elde etmek” diye konuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.