Ben Trabzonspor'luyum

Demir"Trabzon'luyum ve Trabzonspor'a asla saygısızlık yapmam"dedi.

Ben Trabzonspor'luyum

Spor Toto Süper Lig takımlarından Gençlerbirliği'nde forma giyen Aykut Demir, hakkında çıkan transfer iddialarını yalanladı. Gençlerbirliği'nden ayrılma gibi bir düşüncesi olmadığını ifade eden Demir, "Trabzonluyum ve Trabzonspor'a asla saygısızlık yapmam" dedi.

Aykut Demir tarafından kamuoyu ile paylaşılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

"Bir ulusual ajansın muhabiri tarafından kendi ağzımdan çıkmayan birçok söz, yalan yanlış bir şekilde haber haline getirilmiştir. Ne Trabzonspor'a beni alın diye haber gönderdim, ne de Trabzonspor'un beni küçümsediğini söyledim. Kendi evlatlarına sahip çıkmak yerine beni ve benim gibi oyuncuları dışladılar ifadeleri de tamamen asılsızdır. Ben Trabzonluyum ve bundan da gurur duyuyorum. Trabzon halkını, Trabzonspor camiasını küçük düşürecek en ufak bir söz söylemem mümkün değildir.

Tüm futbolseverlerin ağzımdan çıktığı iddia edilen bu ifadelerin gerçek olmadığını bilmelerini istiyorum. Bugüne kadar ne rakiplerime, ne rakip taraftarlara ve camialara en ufak bir saygısızlığım olmamıştır. Yapılan bu asılsız haberin ne amaçla kaleme aldığını anlayabilmiş de değilim. Futbol kamuoyunun gerçekleri bilmesi için böyle bir açıklama yapmak zorunluluğu hissettim. Fair-Play'e en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, futbolcular ve yöneticiler kadar medya mensuplarının da daha titiz davranması gerektiğini düşünüyorum."


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.