Beşiktaş Başkanından Tolgay Açıklaması

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Tolgay Arslan transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanından Tolgay Açıklaması

 Tolgay Arslan transferinde mutlu sona ulaşan Beşiktaş’ta, başkan Fikret Orman önemli açıklamalar yaptı.

Fikret Orman, BJK TV’ye verdiği röportajda şu ifadeleri kullandı:

"Beşiktaş çok ciddi bir kurumdur. Prensipleriyle yönetilir. Beşiktaşlıların vekiliyiz. Biz kendi paramızı değil, halkın parasına harcıyoruz. Ona göre hareket ediyoruz. Hava atmak için transfer yapmayız. Tolgay Arslan transferinde ilk günden beri menfaatlerimiz gereği bir duruşumuz vardır. Beşiktaş’ta bir huzur ortamı olduğunu anlattık. Tolgay bizi seçmiştir. Beşiktaş camiasına hayırlı olsun. Çok mutluyuz. Kendi bütçemiz içinde transferi gerçekleştirdik. Pırlanta gibi, ahlaklı bir çocuğu aldık.

Kamuoyuna ve taraftara şirin görüşmek için oyunculara fahiş paralar vermek futbol ciddiyetine yakışmamaktadır. Buradan Erdal Bey’e de teşekkür ediyorum.  Biz dünya tarafından bilinen bir kulübüz. Erdal Bey, Tolgay’a Beşiktaş’ı iyice anlatmıştır. Amacımız asla Trabzonspor’u ezmek gibi bir davranış değildir. Trabzonspor, Tolgay Arslan’a 2 milyon Euro net ücret gibi bir ücret teklif etmiş. Ama bize daha makul bir rakama imza attı."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cahit sağır - 2 yıl önce
ey be efendi sen ve bir başkası olsun biz ts ezerek tolgayı almadık diyorsun..ezmeye değil senin arkanda tff olsa o ts dur...kimsenin ezmesini yutmaz..bie etik davranmadıla...kim alırsa alsın dedik....inanıyorum daha alasını alaçağız
Avatar
Orhan Türk - 2 yıl önce
bu adamı ahlaklı biri biliyorduk meğer değilmiş. biz vazgeçtik diye aldınız yoksa size imza atmazdı, utanmadan yalan söylüyor. pırlanta gibi çocukmuş, binbir ayak oyunları yapan adamlar ne zamandan beri pırlanta oldu.
Avatar
yenicumalı hoski - 2 yıl önce
fikret orman sen kimsin ts yi ağzna alacak sen futboldan ne anlarsın eğer ts bir futbocuyu alacaksa onu s. ke s.ke alır okadar
Avatar
Liverpool - 2 yıl önce
insallah liverpool size 3-5 tane atarda akliniza biz geliriz...!!!!!!!!