Beşiktaş Kadrosu Şekilleniyor

Şenol Güneş'in Beşiktaş planı

Beşiktaş Kadrosu Şekilleniyor

Milli ara boyunca Beşiktaş'ın maç kasetlerini izleyen Şenol Güneş, rakibi imha planını hazırladı. Buna göre Siyah-Beyazlılar'ın yumuşak karnı olan sol tarafına yüklenilecek, Almeida ise Bamba'yla durdurulacak.

Trabzonspor, Beşiktaş’la yarın oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Milli takımlardaki oyuncuların dönmesiyle birlikte taktik çalışmalara ağırlık veren Şenol Güneş, Siyah-Beyazlılar’ı devirecek planını belirledi. Tecrübeli çalıştırıcı, milli ara boyunca rakibin maç kasetlerini izlemişti. Beşiktaş, başta Fenerbahçe maçı olmak üzere bu sezon sol tarafında ciddi sıkınıtı yaşıyor. Şenol Güneş de bunu fırsata çevirmeyi planlıyor. Buna göre ataklar genel olarak sağ kanattan gerçekleştirilecek. Buradan yapılan bindirmelerin ardından topun Marc Janko’yla buluşması sağlanacak. Serkan Balcı’nın yeniden formasına kavuşacak olması, bu plan için önemli bir avantaj.

Volkan mı Yasin mi?

Güneş’in kararsız olduğu tek konu, sağ açıkta kime görev vereceği. Sezona iyi başladıktan sonra sakatlanan Volkan Şen oynayacak duruma geldi. Ancak onun yokluğunda Yasin Öztekin de başarılı bir performans sergilemişti. Başarılı teknik adamın bu kararı maç günü vermesi bekleniyor. Şenol Güneş, rakibin en önemli hücum silahı olarak gördüğü Hugo Almeida’yı ise Sol Bamba’yla durduracak. Tecrübeli stoper, Portekizli golcüye adam adama markaj uygulayacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nasil - 4 yıl önce
nasil serkan arkadaş zeki oynamak için daha ne yapsin 11 kişiyi gecip golmu atsin 11 de başlamak için