Bilirkişi Zokora Kararını Verdi

Zokora'nın Emre'ye attığı tekmeyi bilirkişi yorumladı...

Bilirkişi Zokora Kararını Verdi

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında geçen yıl oynanan maçta Emre'nin, Zokora'ya karşı yaptığı ırkçı davarnışın ardından Zokora'da, Emre Belezoğlu'na bir faul yapmıştı.

Zokora bu ırkçı davranışı Avrupa İnsan Hakları Mahkemesine taşırken, Emre Belözoğlu'da karşı bir hamle yaparak  Zokara hakkında 'Kasten adam yaralama' iddiasıyla suç duyurusunda bulunmuştu.

Dosyayı inceleyen savcılık her iki tarafından ifadesini almıştı. Dosyayı inceleyen bilirkişi ise kararını verdi: "Şüpheli Zokara'nın Emre Belözoğlu'nun bacak arasına yani cinsel organı olduğu kanaatine varılan yere sağ ayağıyla kasten tekme attığına kanaat getirilmiştir" denildi.

Takvim

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cevher ünlü - 4 yıl önce
mal emre ırkçılık yaptı yaptı yedi tekmeyi
Avatar
m.ışık - 4 yıl önce
federasyon emre ye ırkçılıktan ceza verseydi zokora bu hareketi yapmak zorunda kalmazdı
Avatar
yesım - 4 yıl önce
emre ırkçılık yaptı yaptı yedi tekmeyi yanı ırkcılık yapaan kaybetmedı zokarmı kaybettı yanı yıne yanlıs yapan kazandı adalet nerde
Avatar
lazon - 4 yıl önce
şimdi adama sormazlar mı: "kazanın doğurduğuna inanıyorsun da öldüğününe mi inanmıyorsun". bire zıdıklar zokora'nın kasti yaptığını onaylıyorsun da emre pisliğinin herkesin gözü önünde söylediği ağzını okuyabildiği ırkçı söylemini mi onaylamıyorsun. sizin gibiler çok sıfatı var ama burada zikretmeyeyim şimdi.