“Bir Savaş Vardı“

Kayserispor'u 2-1 yenen Trabzonspor'un genç teknik direktörü Hami Mandıralı'nın maç sonunda dikkat çeken açıklamaları...

“Bir Savaş Vardı“

Hami Mandıralı'nın maç sonu açıklamaları;

"İki maçtan sonra kazanmamız gerekiyordu. Müthiş oynadığımız iki maçtan sonuç alamamıştık, bugün aldık. Oyuncularım ikinci yarı takım olduklarını gösterdiler, onları tebrik ediyorum.

Zor maç oldu. Kayseri'nin acil puana, bizim de üstlere çıkmaya ihtiyacımız vardı. İlk yarı Kayseri'nin iyi oyunu vardı ama ikinci yarı oyunda ağırlığımızı hissettirdik, mükemmel bir performans sergileyerek kazandık. İkinci yarı iyi oyun ve 3 puan mutlu etti bizi. 

Juventus maçından sonra yenildiğiniz zaman tebrik edebilrisiniz demiştim. Bugün de dik oynadık. Oyuncular müthiş oyuna asıldılar özellikle ikinci yarı. Takım olmak böyle bir şey. Oyuncu arkadaşlarımı kutluyorum. Geriden gelip kazanmak zordur. Trabzonspor büyük takımdır, bugün bunu yine ortaya koydu. Takım nasıl olunur ikinci yarı bir kez daha gösterdik. Sahada savaş vardı. Trabzonspor, böyle oynasın savaşsın taraftar mutlu oluyor.

Ümidiniz yoksa çıkmayın zaten maça. Juventus maçından ümidimiz var. Çok çok önemli oyuncuları var ama ümidimiz var. Umarım bir zafer daha yaşarız, tur atlarız. Trabzon için, camia için, Türkiye için müthiş bir olay olur."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.