"Bizi Oralı Görmediler"

Karabükspor Teknik Direktörü Tolunay Kafkas, Trabzonspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu.


Kafkas, müsabakada kaptırdıkları topun kendilerine gol olarak döndüğünü ve sahadan beraberlikle ayrıldıklarını vurgularken, "iki takım adına mücadele açısında üst seviyede bir maç oldu. Oyunun büyük bir bölümüne hakimdik. Kontrolü kaybettiğimiz zaman iki gol yedik. Son yediğimiz golde oyunu orta sahada tutmamız gerekirdi. Maalesef çıkarken kaptırdığımız top bize gol olarak geri döndü. Oyuncularımı gösterdikleri mücadeleden dolayı tebrik ediyorum. Trabzonspor’a başarılar diliyorum” dedi.

Bir gazetecinin olaylı bir şekilde Trabzondan gönderildiğini ve bugünkü karşılaşmadaki duygusu sorulan Kafkas, “Maalesef bizi oralı görmediler, oradan da görmediler. Onun için bu konuda söyleyecek bir şey yok. İçinde olsam da olmasam da Trabzonspor başarılı olur” şeklinde konuştu.

Önde iken oyuncu değişikliği erken yapıp yapmasının da sorulması üzerine Tolunay Kafkas, “Orta saha oyuncumuz yoktu. Orta sahada özellikle Musa ve Furkan’ın yorgunluğu vardı. Kadromuzda kısıtlı olunca orta saha oyuncusu olmayınca değişikliği yapamadık. Biraz daha erken davranabilirdik” diye konuştu. Kafkas, 5. ve 6. hakemlerin olmasından yana olduğunu kaydederek, "Hatalar bizim başımıza da geliyor. Bizler de çok ciddi hatalara maruz kalıyoruz ve isyan ediyoruz. Maçın geneline baktığımızda hakemlerin maçı iyi yönettiğini düşünüyorum” ifadesinde bulundu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ozan - 3 yıl önce
Bir trabzonlu olarak sana yapilani kiniyorum ve herkes senin kadar trabzonlu olsa demekle yetiniyorum