Bu Sezon 61'e Çok Talip Var

Transferi gerçekleşmediği için kaptanlığı bırakacağı iddiasına hayli öfkelenen Tolga Zengin, rahatsızlığını dile getirdi.

Bu Sezon 61'e Çok Talip Var

 Beşiktaş ile yaşanan pazarlıkların ardından kulüpler anlaşma sağlayamayınca takımında kalan Tolga Zengin’in şimdi de hakkında çıkan ‘kaptanlık’ dedikodularından hayli rahatsız olduğu öğrenildi. Ortaya atıldığı gibi bir ‘istememe-tavır alma’ durumunun söz konusu dahi olmadığını belirten Bordo-Mavililer’in deneyimli file bekçisi, yakın çevresine, “Benim Trabzonspor kaptanlığından rahatsız olmam söz konusu dahi edilemez. Birileri bazı konuları yanlış yorumlara açık şekilde kamuoyunun önüne atıyor. Sanki transferim gerçekleşmediği için böyle bir tavır almış, kaptanlığı bırakmışım gibi bir algı yaratılmak isteniyor. Bu art niyetli insanlara inananlar da olabilir. Ben elbet suskunluğumu bozup her şeyin gerçeğini anlatacağım. Fakat bilinmesini isterim ki Trabzonspor kaptanlığı benim için bir yük değil, onurdur, gururdur” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

61’in talibi çok
Kaptanlık konusu hakkında teknik direktör Mustafa Reşit Akçay ile futbol genel direktörü Ünal Karaman’ın bir araya gelip sezon için kararı vereceği bildirildi. Diğer yandan 61 nolu formaya da en az 4-5 oyuncunun şimdiden talip olduğu vurgulandı. bu konuda öncelik takımın yerli yıldızlarına verilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.