Burak Yılmaz Transferinde %25 Sorunu

Burak için G.Saray, Trabzon'a avukatını gönderdi. Trabzon'a bonservisinin % 25'lik payı için verilen taahhütnameyi bordo-mavililer yine yeterli bulmadı

Burak Yılmaz Transferinde %25 Sorunu

Burak salı günü de resmen G.Saraylı olamadı. Bordo mavili takımın hesabına 5 milyon Euro yatıran ve Burak'ın bir sonraki transferinden yüzde 25'lik pay için de taahhütname veren G.Saray, dün sabah avukatını Trabzon'a gönderdi.

Sabah'ın haberine göre; faks yoluyla cuma günü Trabzonspor'a yazı gönderen G.Saray, "Sözleşmedeki hükümler gereği 5 milyon Euro Trabzonspor'un hesabına yatırıldı. Sözleşmenin feshi ile birlikte bonservisin verilmesini istiyoruz" ifadesini kullanmıştı. Trabzonspor da bu yazıya istinaden, "Fesih için gerekli koşullar tam anlamıyla oluşmamıştır. Yüzde 25'lik bonservis bedeline ilişkin verilen teminattaki imza kimindir?" deyince dün sabah G.Saray'ın avukatı soluğu Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde aldı.

OLMAZSA TEK TARAFLI FESİH!
Avukat yüzde 25'lik pay için G.Saray'ın verdiği yeterlilik taahhüt belgesini sundu. Trabzon, belgedeki bazı ifadelerin eksik olduğu belirterek yeni bir belge istedi. Yeni belge bugün sunulacak yine kabul görmezse, Burak sözleşmesini tek taraflı fesh edecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hamit Altinok - 5 yıl önce
hala gitmedi ne zaman gidecek insallah giderde kurtuluruz
Avatar
ulan burak böyle yamuk yaparsin trabzona isinde ters gider iste - 5 yıl önce
ulan burak böyle yamuk yaparsin trabzona isinde ters gider iste