Çağlar Birinci'nin Maç Sonu Açıklamaları

Trabzonspor mağlubiyetinin ardından "Hatalarımızı düzelteceğiz" diyen Elazığspor'un takım kaptanı Çağlar Birinci, bordo mavili takım ile adının anılması hakkında konuştu.

Çağlar Birinci'nin Maç Sonu Açıklamaları

 Elazığspor'un takım kaptanı Çağlar Birinci farklı sonuçla mağlup olmanın üzüntüsünü yaşadıklarını kaydederek "Hoca değişikliği, kan değişimi oldu. İkinci yarıya baskılı, istekli başladık. Penaltı kaçırdıktan ve gol yedikten sonra direncimiz kırıldı. Hatalarımızı düzelteceğiz" değerlendirmesini yaptı.

Çağlar, Trabzonspor ile adının geçmesine ilişkin bir soru üzerine, "Yıllardır Trabzonspor ile adım geçiyor. Ben Trabzonluyum, Trabzon'u seviyorum ama Elazığ'ın ekmeğini yiyiyorum. Böyle bir takımda böyle soruya cevap vermek doğru değil. Elazığspor'un geleceğini ve ligdeki yerini garantiledikten sonra kulübüm, ben de oturur doğru kararı veririz" diye konuştu.

İbrahim Kaş ise haftalardır kötü sonuçlar aldıklarını belirterek "Okan hocanın eksikliklerimizi gördüğüne inanıyorum. Çok zor maçtı. Penaltıyı gole çevirsek maçı daha farklı izlettirebilirdik" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
claretblue61 - 3 yıl önce
benim hatırladıgım kadar ts cagları isdemiş oda gs tercih etmişdi dogrumu peki ne oldu hepimiz gördük şimdi ts kimligimi öne çıkdı komiksin
Avatar
Ali - 3 yıl önce
Denizliye 1-0 yenildiğimiz maçta denizli forması ile kolbastı oynadığını bu taraftar unutmaz Çağlar efendi.. ts yönetimide...
Avatar
Metin Can - 3 yıl önce
Çağlar bey ikinci veya üçüncü lige lütfen. Hadi canım benim.,...