Çakıroğlu Sözünü Değiştirdi

Trabzonspor'un 2'nci başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Fenerbahçe derbisinden sonra yaşanan olaylarla ilgili A Haber'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

Çakıroğlu Sözünü Değiştirdi

Trabzonspor'un 2'nci başkanı Sebahattin Çakıroğlu, Fenerbahçe derbisinden sonra yaşanan olaylarla ilgili A Haber'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

08 Ekim 2013 Salı 04:49
Çakıroğlu Sözünü Değiştirdi
 Çakıroğlu, "F.Bahçe'yi silin açıklaması, olayın gerginliğiyle, o anda saldırıya uğramamız nedeniyle düşüncemin yanlış ifadesidir. F.Bahçe'ye ve taraftarına büyük saygı duyuyorum. Sözüm Fenerbahçe'yi bu duruma düşürenler Türk sporundan silinmelidir şeklindeydi. Ancak maalesef yanlışlıkla söylediğim bu söz olaylardan daha fazla ön plana çıkartıldı. Bu bir dil sürçmesiydi" ifadesini kullandı.

BOĞAZIMDA 150 DİKİŞ VAR 
Çakıroğlu, "Maçtan önce bana sorulan 'Fenerbahçe düşerse buna nasıl bakarsınız' sorusuna 'Hiçbir şekilde sevinmem. Fenerbahçe yöneticilerinin yaptığı şeylerden Fenerbahçe taraftarının hiçbir suçu yok' cevabını vermiştim. Bu sözlerimin arkasındayım. Ama orada canımızı kurtarmaya çalıştık. Dövüşe dövüşe garaja sığındık. Stat güvenliği, güvenlik amiri bizi yumruklamaya çalışıyor. Geçenlerde çok ağır bir ameliyat oldum. Boğazımda 150 tane dikiş var. Stadın güvenlik amiri boğazıma sarılmaya çalışıyor"diye konuştu. 

İNSANLIK SUÇU İŞLENDİ 
Çakıroğlu şöyle devam etti: Hakimler ve savcıları göreve davet ediyorum. Orada bir insanlık suçu işlenmiştir. Biz Güney Kıbrıs'a gittik. Onlar bile bizi 'adam gibi' ağırladı ve yolcu etti. Biz burada kardeş bir takıma, Türkiye'nin en güzide takımlarından birine konuk olduk. Başımıza gelen budur. İkisinin arasındaki ayrımı insanlar yapsın. İnsanları kışkırtıcı, değersiz ve yönlendirici açıklamalardan dolayı Fenerbahçe'nin ve Türk futbolunun düştüğü durum orta Bizi orada kimse uyarmadı, 'uyardım' diyen yalancıdır.
Son Güncelleme: 08.10.2013 04:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575