Çakıroğlu'ndan Sert Açıklamalar

Mehmet Ali Aydınlar Fenerbahçe'nin başına gelirse ne olur?...

Çakıroğlu'ndan Sert Açıklamalar

Mehmet Ali Aydınlar Fenerbahçe'nin başına gelirse ne olur?...

24 Ekim 2013 Perşembe 12:36
Çakıroğlu'ndan Sert Açıklamalar
 Meh­met Ali Ay­dın­lar’ın Fe­ner­bah­çe baş­ka­nı se­çil­me­si du­ru­mun­da Trab­zon’un da hak id­di­a et­ti­ği 2010-11 se­zo­nu­y­la il­gi­li na­sıl bir stra­te­ji iz­le­ye­ce­ği me­rak edi­li­yor. Ni­te­kim Ay­dın­lar TFF baş­ka­nı ol­du­ğu dö­nem için “O se­zo­nu yok sa­ya­cak­tık” de­miş, ku­pa­nın kim­se­ye ve­ril­me­ye­ce­ği­ni ima et­miş­ti.
 
“Şikeyi itiraf etmiştir”
 
An­cak Bor­do-Ma­vi­li cep­he­nin tu­tu­mun­da de­ği­şik­lik yok. Trab­zonspor İkin­ci Baş­ka­nı Se­ba­hat­tin Ça­kı­roğ­lu, konuyla il­gi­li so­ru­la­rı­mı­zı ya­nıt­lar­ken bir­bi­rin­den sert me­saj­lar ver­di. Ay­dın­lar’ın ola­sı baş­kan­lı­ğı du­ru­mun­da ne ya­pa­ca­ğıy­la il­gi­len­me­dik­le­ri­ni be­lir­ten Ça­kı­roğ­lu “Ay­dın­lar ge­çen ay­ki ba­sın top­lan­tı­sın­da şi­ke ya­pıl­dı­ğı­nı biz­zat iti­raf et­miş­ti. Fe­ner­bah­çe için ka­pa­lı ka­pı­lar ar­dın­dan ne­ler yap­tı­ğı bel­li. TFF baş­ka­nıy­ken o se­zo­nu yok say­ma­ya gü­cü yet­me­di. Fe­ner­bah­çe baş­ka­nı ol­du­ğun­da da yet­mez. O sezonunun şampiyonu Trabzon’dur. Kupa gayriyasal bir şekilde Fenerbahçe müzesinde durmaktadır. Kupanın bize gelişi sadece süreç meselesi” dedi. 
Son Güncelleme: 24.10.2013 12:46
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner575