Cezaya İtiraz Gelmeyebilir

Trabzonspor Klübü Basın Sözcüsü Aslan, "Sivasspor maçı öncesi yönetim kurulu olarak toplanacağız. Cezaya itiraz etmeyebiliriz" dedi.

Cezaya İtiraz Gelmeyebilir

 Spor Toto Süper Lig'de tatil edilen Fenerbahçe maçında  yaşanan saha ve seyirci olayları nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu  (PFDK) tarafından 6 maç sahasında seyirciz oynama cezası alan Trabzonspor'da,  kulüp basın sözcüsü Yakup Aslan,  cezaya itiraz etmeyebileceklerini söyledi.

Aslan, yaptığı açıklamada, Fenerbahçe maçında kötü  tezahürat nedeniyle 1 maç, saha olayları nedeniyle de 5 maç olmak üzere toplam 6  maç ceza aldıklarını dile getirerek, bunun, beklediğinin üzerinde bir ceza  olduğunu ifade etti.

Yönetim kurulu olarak bir araya geleceklerini ve ardından bir açıklama  yapacaklarını belirten Aslan, "Sivasspor maçı öncesi yönetim kurulu olarak  toplanacağız. Cezaya itiraz etmeyebiliriz" dedi.

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu da hafta içinde  yaptığı toplantıda kendilerine verilecek cezayı umursamadıklarını, bu konuda  yönetim kurulu toplantısı yaptıktan sonra cezaya itiraz etmeyecekleri yönünde  açıklamalarda bulunmuştu.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.