CHP Trabzonspor'u Ziyaret Etti

CHP Grup Başkan Vekili Muharrem İnce ile CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran, Trabzonspor Kulübünü ziyaret etti.

CHP Trabzonspor'u Ziyaret Etti

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gelen Oran ile İnce'yi Kulüp Asbaşkanı Nevzat Şakar ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Şakar, siyasette partilere hep eşit mesafede bakan bir kulüp olduklarını ifade ederek, ''Ama Trabzonspor olarak siyasetten her dönem yararlanmak, faydalanmak isteyen bir kulübüz. Bu anlamda biz siyasetçilerin hepsine eşit mesafede olduğumuzu söylüyorum. Bizleri ziyaret ettiğiniz için camiamız adına teşekkür ediyoruz'' diye konuştu.
CHP Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran ise Trabzon'da bulundukları için mutlu olduklarını belirterek, ''Trabzon ekonomisiyle geçmişte yapmış olduğu milli mücadeleyle önemli bir kent. Karadeniz'in önemli bir kenti. Trabzon'a gelip, esasında Karadeniz'e gelip Trabzonspor'u ziyaret etmemek olmaz. Onun için dedik ki bu programın içinde Trabzonspor'u da ziyaret edelim'' dedi.
TBMM'ye iletmek üzere futbolla ilgili talepleri dinlemek istediklerini anlatan Oran, şöyle devam etti:
''Mecliste bizlerin Türk futbolu ve Türk sporu adına, özellikle amatör takımlar adına yapabileceğimiz, yapmamız gereken şeyler varsa esasında istişaresini yapmak isteriz. Özellikle son 2 yıldır maalesef Türk futbolunda da karabulutlar dolaşıyor. Yargı ile ilgili ciddi bir takım sorunlar yaşandı, yaşanıyor. İnşallah bunları geride bırakırız çünkü futbol gerçekten bizim yurttaşımızın en masum, en ucuz ve onun hayatının bir su, hava gibi bir gıdasıydı. Son 2 yıldır futbol üzerinde oynanan oyunlar yaklaşık 50 milyon yurttaşımızı da çok olumsuz etkiledi. Biz de bu süreci özellikle özel yetkili mahkemeler çerçevesinde, biz de bütün özel yetkili mahkemelerdeki davaları Cumhuriyet Halk Partisi olarak takip ediyoruz, buradaki davaları da takip ettik. Size de başarılar diliyoruz bu sezonda.''
Konuşmaların ardından Şakar, Oran ve ince'ye üzerinde isimlerinin bulunduğu Trabzonspor forması hediye etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
oflu - 4 yıl önce
ulan ben chpde yöneticilik yaptım siz ne chpsi sizden barbekü partisi olmaz şikeyide sahiplendiniz parti mezhep partisi oldu zaten sizden utanıyorum sizi azize bile kurtaramayacak bizim has fenerli vekiilimiz cebi ortalıkta görünmüyor ama bunlar ortalık malı olmuş yazıklar olsun süpürkeyle kovalamak lazım bu şikecileri
Avatar
tekin özkan - 4 yıl önce
bunlarin trabzon sporumda ne isi varyanar döner bunlar