Çinli Onur İçin Geliyor

Trabzon yönetimi, milli kaleci Onur Kıvrak'ın çabuk iyileşmesi için Pittsburg Üniversitesi'nden Çinli doktor Freddie Fu'yu Türkiye'ye getirecek...

Çinli Onur İçin Geliyor

Legia Varşova maçında çapraz bağları koptuğu için 6 ay sahalardan uzak kalacak olan Onur Kıvrak için Trabzonspor'da seferlerlik ilan edildi.

ESKİ DOKTORU 
Bordo-Mavili yönetim, milli kaleciyi Amerika'ya göndermek yerine daha öncede Onur'u ameliyat eden Çinli doktor Freddie Fu'yu Türkiye'ye getirme kararı aldı.

İLK GÖRÜŞME OLUMLU 
ABD'nin Pittsburgh Üniversitesi Hastanesi'nde Ortopedik Cerrahi Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Freddie Fu, 2010-2011 sezonunda ciddi bir sakatlık geçiren Onur'un tedavisini üstlenmişti. Çinli doktor ile temasa geçen yönetim, dünyaca ünlü doktora ameliyatı Türkiye'de yapmasını teklif etti. İlk görüşmeden olumlu yanıt aldığı ifade edildi.

MÜJDE! ÖZER GERİ DÖNÜYOR
Yapılan çok sayıda transfere rağmen orta alanda yaşanan organizasyon sıkıntısını çözemeyen Vahid Halilhodzic'e güzel bir haber geldi... Yaşadığı sakatlık nedeniyle henüz forma giyemeyen Özer Hurmacı'nın milli maç arasından sonra idmanlara başlaması bekleniyor. Özer'in gelişi Boşnak hocanın gelini güçlendirecek.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.