Colman Ne İstiyor?

Mustafa Akçay, sorunlu Colman ile görüştü... Akçay, yönetime ne rapor verdi?...

Colman Ne İstiyor?

 Trabzonspor'da her zaman başı ile ortasında sorun çıkaran ve sezonu bitirmeden ayrılık isteğini belirterek Trabzon'dan ayrılan Arjantinli yıldız Gustavo Colman için Teknik Direktör Mustafa Akçay, umutlu mesajlar vermedi. Göreve geldikten sonra Colman ile görüşerek, "Senin takımda kalmanı çok istkiyorum. Eğer kendini toparlarsan, bu takımda yeniden gerçek bir yıldız olabilirsin" dedi. 

TRABZON DEFTERİNİ KAPATTIM
Bu sözler üzerine Arjantinli yıldız oyuncu Colman ise, "Benim için Trabzonspor defterinin açılması artık çok zor. Ayrılık kararını çok önceden almıştım. Bu konuda bazı kulüplerden teklifler var. 61saat Bunları değerlendirmek istiyorum. Ancak takımda kalmamıs istemenizden dolayı mutluyum. Bu konuda son kararını bir kaç gün içinde size bildireceğim" dediği ifade edildi. 

BU KAFAYLA OLMAZ
Colman'ın takımda kalmasını çok isteyen Akçay, oyuncusunun takımdan ayrılık kararınında istekli olması üzerine yönetime, "Colman kalırsa bir oyuncu ancak kafası çok karışık. atmışbirsaat Bu kafada ki Colman'ı bende istemiyorum. Çünkü sadece sorun çıkarır. Eğer kafasını toparlar ve kalmak için istekli olursa, onu kadromda görmek isterim. Ancak bu tabloda bu zor görünüyor" dedi. 

COLMAN'IN DERDİ PARA
Trabzonspor'dan ayrılmak için başka Beşiktaş olmak üzere bir kaç kulüple görüşen Colman'ın Akçay'ın kalması yönünde isteği üzerine bunu fırsata çevirmeye çalıştığı iddia ediliyor. 61saat Şenol Güneş döneminde yine ayrılma isteğini dile getirip 55 bin Euroluk yıllık ücretinde iyileştirme isteyen Colman'ın bu isteğine ulaşırken yıllık ücretini 1,2 milyon Euroya çıkarmıştı. Şimdi de ayrılmak için fırsat arayan Colman'ın gerek bonservisi gerekse de yıllık cretinde isteği rakamı bulamaması nedeni ile yönetime 1,2 milyon Euro'nun 1,5 milyon Euro'ya çıkarılması halinde kalabileceğini ilettiği. Ancak yönetim bunu kabul etmedi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Evren YÜCESAN - 4 yıl önce
hemen hemen her cümlenizde bir yazım yanlışı ya da anlam bozukluğu bulunuyor. bunları düzeltin lütfen
Avatar
HASAN BULAK - 4 yıl önce
di̇kti̇r edi̇n 5 sene de 5 maç kurtardi mi pzvnk.
Avatar
re - 4 yıl önce
defolsun gtisn kuş beyinli ördek kafali paragöz. 1 sezon boyunca takima faydali hiçbirşey yapmadi. bu kadar paraya gidin adam gibi türk futbolcu alin. en azindan paramiz ecnebiye gitmez
Avatar
kemal ars - 4 yıl önce
bu para ona haram olsun.önce aldığı paranın hakkını bi ödesin.