Deftere Yazılması Şart Değil

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak, Bordo-Mavili yönetime mesaj gönderdi.

Deftere Yazılması Şart Değil

Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Ali Özbak, Bordo-Mavili yönetime mesaj gönderdi.

25 Nisan 2013 Perşembe 12:17
Deftere Yazılması Şart Değil
“Mayısta kongre olacak denmişse, bu yapılmalı. Bu söz unutulursa güvenilirlikleri sorgulanır” dedi.

Trabzonspor’un önde gelen isimlerinden, divan kurulu başkanı Ali Özbak, Bordo-Mavili yönetimin olağanüstü seçimden vazgeçeceği yönündeki düşünceyle ilgili konuştu.

Deftere yazılması şart değil
Yönetime mesaj yollayan Özbak, “Mayısta kongre olacak denmişse, o kongre yapımalı. Söyledinmi, bunu gerçekleştireceksin. Bu söz inkâr edilemez.

Evrensel anlamda bir kurumun yönetenlerinin verdiği sözdür. Bu söz unutulursa o yönetimin güvenilirliği hepten sorgulanır” dedi.

BUGÜN’e konuşahn Özbak, “Trabzonspor’da tüzüğe göre olağanüstü genel kurul yapmak için 3 koşul vardır. Bunlardan bir tanesi de yönetimkurulunun bu konuda talebini ortaya koymasıdır.

Bir tanesi 15-16 Mayıs, diğeri ise 25-26 Mayıs’ta... Kamuoyuna duyuru yapıldı. Bu bir yönetimkararıdır” ifadelerini kullandı. Bunun kayıt altına alınmadığı, dolayısıyla duruma göre yönetimin bu karardan vazgeçebileceği yönündeki tartışmalar konusunda ise Özbak, “Bu bir yönetimkararıdır.

Deftere, kitaba yazılmamış olsa bile Trabzonspor’un en yetkili organı, yönetimbu kararı vermiştir” ifadelerini kullandı.

ÖZGÜR SANCAR - BUGÜN GAZETESİ
Son Güncelleme: 25.04.2013 12:18
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575