Derry Maçı Öncesi Akçay'ın Açıklamaşları

Avrupa Kupasında oynanacak Trabzonspor - Derry City maçı öncesinde Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay ve iki öğrencisi konuştu.

Derry Maçı Öncesi Akçay'ın Açıklamaşları

Trabzonspor – Derry City maçı öncesinde Trabzonspor Teknik Direktörü Mustafa Akçay, dikkat çeken açıklamalar yaptı. Akçay, “Trabzonlu bir teknik adam olarak Trabzonspor’un başında uluslararası bir spor müsabakasına çıkmak her antrenörün beklentisidir. Umarım bu müsabaka hem şahsım hem de camiamız için hayırlı olur. Öyle bir beklentim var. İyi hazırlandığımızı düşünüyorum. Rakibi iyi incelediğimizi düşünüyorum. Avantajlı taraflı var. Kağıt üzerinde. Ama olsun bunları üstesinden gelecek kalitemiz var. Üstesinden geleceğimizi düşünüyorum. Umarım öyle olur” dedi.

Trabzonspor’da kampın başında adı sıkça transfer dedikodularına karışan Yasin, Derry City maçı öncesi soruları yanıtladı. Yayıncı kuruluşa konuşan Yasin, “Tabii ki bugün ilk maçımız. İyi hazırlandık. 3 haftadır 4 haftadır bir kampımız vardı. İyi değerlendirdik. Bugün inşallah iyi oynayıp ikinci maça avantajlı gitmek istiyoruz. Biz hazırız. İnşallah iyi oynayıp bu maçı alacağız” dedi.

Yasin’in kamp başında adının sıkça transfer dedikodularına karışmasına ise, “Ben Trabzonsporlu bir futbolcuyum. Ve aynı zamanda bir profesyonelim. Futbolcu gider gelir. Bunlar normal bir şey. Burada kalmak istiyorum. Mutluyum ama önümüzde ki haftalar bakalım ne olacak. Onları da değerlendireceğiz” dedi.  

Abdulkadir ise, “Trabzonspor forması ile ilk maçımıza çıkıyorum. Heyecan var. İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Rakibimizi iyi analiz ettik. Bugün iyi bir sonuç alıp deplasmanda iyi bir sonuçla gideriz. Çalışmaya devam edeceğim. İnşallah formayı alıp Trabzonspor için mücadele edeceğim” dedi. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.