Destek Hocanın Yüzünü Güldürdü

Efsane hoca Şenol Güneş'in başkan Hacıosmanoğlu'nun teklifini 'Hazır değilim' diyerek kabul etmemesinden sonra takım, yardımcı antrenör Hami Mandıralı'ya teslim edildi.

Destek Hocanın Yüzünü Güldürdü

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun istemiyle Juvestus maçı öncesi Trabzonspor'da teknik sorumlu olması kararlaştırılan Hami Mandıralı'ya yöneticiler ve futbolculardan da destek geldi. Transfer çalışmaları dahil tüm yetkileri alması için teklif götürülen Şenol Güneş'ten henüz çalışmaya hazır olmadığı cevabı alan Hacıosmanoğlu, yöneticilerin, "Hami Mandıralı ile devam edelim" görüşü üzerine aynı yönde karar aldı.

ONA GÜVENiMiZ TAMDIR
Hami Mandıralı'ya güvendiklerini söyleyen başkan Hacıosmanoğlu, "Herkes teknik direktör olarak doğmuyor. Herkese bir şans verilmeli. Hami Mandıralı'ya bu şansı verdik. Arzumuz takımın başında kalması yönünde" diyerek önünü açtı. Mustafa Akçay'ın ayrılmasının ardından, yönetime açık bir şekilde görevi istediğini söyleyen Mandıralı'nın Juventus maçında sergileyeceği performansı kaderini belirleyecek.

FUTBOLCULAR TEBRiK ETTi
Juventus karşısında alınacak iyi bir sonucun Hami Mandıralı'nın yerini sağlamlaştıracağı öğrenildi. Bu arada bordo-mavili futbolcular, Hami Mandıralı'nın başlarında kalmasına sevindiler. Kaptan Onur da Hami Mandıralı'ya futbolcular olarak kendisini tebrik ettiklerini iletti. Onur, Akçay'ın ayrılmasından sonra ilk idmanda takımı toplayıp, "Ağabeyimiz göreve geldi. Herkes onu dinleyip destek verecek" demişti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.