Emerson Şok Oldu

1461 Trabzon karşısında gösterdiği performans ile kafalardaki soru işaretlerini kaldıran yıldız futbolcu açıklamalar yaptı.

Emerson Şok Oldu

Sakat olduğu iddialarına 1461 Trabzon ile oynanan maçta gösterdiği yüksek performansla yanıt veren Emerson, taraftarların ilgisine dikkat çekti.

Kısa bir süre geçirmiş olmasına rağmen uyum sorununu atlattığını belirten Brezilyalı futbolcu, “Şehirde, sokaklarda taraftarların oyunculara, kulübe gösterdiği ilgiyi çok yakından gözlemliyorum. Bundan dolayı da gerçekten çok memnun ve şaşkınım.Taraftarların gösterdiği ilgiye iyi sonuçlar alarak karşılık vermek istiyoruz. Böyle bir atmosferde yaşamak biz futbolcuların da motivasyonuna çok olumlu katkı yapar. Hep birlikte bundan sonrası için çalışacağız” ifadelerini kullandı. Karadeniz ekibinin yeni transferleri, sosyal tesislerdeki mağazada bol bol imza dağıtıp fotoğraf çektirdikten sonra yoğun ilgi altında adeta şoka uğradı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hakkı Gürsou - 5 yıl önce
adamın dibisin tabi sana ilgi gösterecez gidipte mustafa yumluyamı ılgı gosterelım sen golsüz kralsın :)
Avatar
ismail kansoy - 5 yıl önce
hakkı gürsou mustafanın ne kötülüğünü gördün anlamadım.sırf yabancı diye emersonu gözünde büyütme bu takımı şampiyon yapan değerler kendi değerleridir...