Ersun Hocayı Büyük Sürpriz Bekliyor

Trabzonspor ile anlaştıktan sonra, İstanbul'un yandaş medyası tarafından yıpratılmak istenen Ersun Yanal'a Trabzon şehri sahip çıkacak.

Ersun Hocayı Büyük Sürpriz Bekliyor

 İstanbul medyasının yalan ve taraflı haberler ile yıpratmak istediği Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Ersun Yanal'a, sosyal medyada Trabzonsporlu taraftarlar sahip çıkarken, yarın sabah 11:00'da İstanbul'dan Trabzon'a uçacak olan yeni hocalarına görkemli karşılama planlanıyor.

Trabzonsporlu taraftarlar sosyal medya üzerinden organize olurken, "İstanbul medyasının ve Aziz Yıldırım'ın oyunlarına gelmediğimizi herkese göstereceğiz. Saat 12:00'da Trabzon havaalanında toplanarak, Trabzonspor taraftarının büyüklüğünü ve yandaş medyanın oyununu bozduğumuzu herkese göstereceğiz. Ersun Yanal'a sahip çıktığımızı bütün Türkiye'ye göstermek için yarın olmamız gereken yerde saat 12:00'da Trabzon havaalanında olacağız" şeklinde konuştu.

Taraftarın sitesi HaberTS.com olarak, Ersun Yanal hocamıza kurulan kumpası bozduğumuzu bütün Türkiye'ye göstermek için Trabzonsporlu taraftarlarımızı saat 12:00'da Trabzon Havaalanına davet ediyoruz.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.