Eski Asbaşkan Olaylar Sonrası Konuştu

Trabzonspor'un eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, "Ben yönetimde olsaydım, Fenerbahçe maçında olaylar çıkmazdı" dedi.

Eski Asbaşkan Olaylar Sonrası Konuştu

 Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Hacısalihoğlu, "Bu olayların çıkacağı çok açık biçimde belliydi. Sadece emniyet güçlerinin değil; yönetimin alması gereken tedbirler vardır. Bunlar iyi halledilemedi. Yönetimsel anlamda bu konuda başarı sağlanamadı. Ben yönetimde olsaydım, bu hadiseler olmazdı. Asla olmazdı. Biz yönetime gelmeden önce Trabzonspor sahası en çok kapatılan kulüptü. Biz geldikten sonra Trabzonspor fair - play ödülü alan bir kulüp oldu. Ben olsaydım hadise olmazdı.
 
"ALACAKLIYI SUSTURMANIN TEK YOLU BORCU ÖDEMEKTİR"
Hayrettin Hacısalihoğlu, "Şike hadisesi çözümlenmediği sürece Trabzon ya da İstanbul'daki Fenerbahçe maçlarında ne yazık ki bu gerginlik sürecek gibi görünüyor. Fenerbahçe'nin başkanı Aziz Yıldırım'ın yorumuna katılıyorum. 'Şike olayı başladığından beri Trabzonspor'la Fenerbahçe arasındaki hadise bitme' demiş. Doğru söylüyor. Fenerbahçe diyecek ki, 'Ben mahkeme ve UEFA, CAS kararlarını kabul ediyorum, TFF'ye kupayı iade ediyorum' diyecek. Bakın o zaman bir tane hadise çıkar mı? Hadisenin müsebbibi belli. Şike hadisesi. Alacaklıyı susturmanın bir tek yolu var, borcu ödemek. Şimdi bunu yapmak gerekir" şeklinde konuştu.  

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.