Eski Asbaşkandan Yeni Yönetime Jaja Desteği

Trabzonspor'un eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, HaberTS.com 'a özel açıklamalar yaptı.

Eski Asbaşkandan Yeni Yönetime Jaja Desteği

Trabzonsporlu taraftarların son günlerde konuştuğu tek isim var Jaja... Jaja’nın gelmesini dört gözle bekleyen taraftarlar, Kayseri’den gelen haberle şoke oldular. Jaja’nın alınmamasına tepki verenler olduğu gibi sevinenlerde oldu. Olayla ilgili görüşlerini sorduğumuz Trabzonspor eski yöneticisi Hayrettin Hacisalihoğlu, bu transferin gerçekleşmemesinin olumlu olduğunun altını çizdi. Hacisalihoğlu, taraftarların bu konuda tutunmuş olduğu tavrın doğru olmadığını söyledi.

HaberTS.com’a konuşan Hayrettin Hacisalihoğlu sözlerine şöyle devam etti: “Yabancı oyuncu fazlalığı ve mali sıkıntılar yüzünden Jaja’nın alınmayışı, bu yönetimin yaptığı en doğru ve kulübün hayrına yapılan en iyi icraattı. Fakat ne yazık ki taraftarlarımız, bu konuda yönetimi tenkit ediyor. Bu nedenle üzülünecek olan Jaja’nın gelmemesi değil, taraftarların tavrıdır…”

Kaynak: HaberTS.com / Emre VURAL

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Oflu Yasin - 4 yıl önce
Aynen öyle, dogru söylemis !
Dabirsiz cekirdekciler sadri yalakalari böyle yapiyor. Ama asil taraftar jajanin yaptiklarini zamaninda eskisehir macinda bizi sattigini zaten cok iyi biliyor !