Eski Yöneticidn Gekas İtirafı

''Gekas'ı almak istemiştik!..''

Eski Yöneticidn Gekas İtirafı

 Ak­hi­sar Be­le­di­ye­’nin gol­cü­sü The­ofa­nis Ge­kas, sa­de­ce Bugün’­e ko­nu­şa­rak “Bü­yük ta­kım­lar­dan ni­çin tek­lif gel­me­di an­la­ma­dı­m” de­miş­ti.
Trab­zons­por, adı Yu­nan for­vet ile en çok anı­lan ekip­ler­den­di. Trab­zons­por yö­ne­ti­min­de gö­rev alan ve baş­kan ile an­laş­maz­lık ya­şa­yın­ca ge­çen se­zon gö­re­vin­den ay­rı­lan es­ki yö­ne­ti­ci Sa­ba­hat­tin Ça­kı­roğ­lu, çar­pıcı açık­la­ma­lar yap­tı.

Bugün Gazetesi'nin haberine göre Ça­kı­roğ­lu “Ge­kas, yö­ne­ti­ci­ler ara­sın­da çok ko­nu­şul­du, trans­fer et­me­yi dü­şü­nü­yor­duk. Yük­sek bir fi­yat is­te­miş­ler­di ama ba­na gö­re bu­gün çok yük­sek ra­kam­la­ra alı­nan­lar­dan çok da­ha iyi bir isim­di. Fa­kat Trab­zons­po­r’­da­ki trans­fer po­li­ti­ka­sı, İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu ile baş­la­yıp, Ha­cı­os­ma­noğ­lu ile bi­ti­yor­du­” de­di.

‘T­rans­fe­ri ba­sın­dan öğ­re­ni­yor­du­k’
 
Sa­ba­hat­tin Ça­kı­roğ­lu, ku­lüp­te olan­lar hak­kın­da kim­se­nin söz hak­kı ve­ya bil­gi­si ol­ma­dı­ğı­nı ifa­de et­ti. Söz­le­ri­ni “Ha­cı­os­ma­noğ­lu ken­di bil­di­ği­ni ya­pı­yor­du. Trab­zons­po­r’­un şu an­ki du­ru­mu iyi­siy­le kö­tü­süy­le ken­di­si­ne ait­tir. Bir oyun­cu­nun trans­fer edil­di­ği­ni ba­sın­dan öğ­re­ni­yor­du­k” ifa­de­le­riy­le nok­ta­la­dı.  

İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.