Eskiye Dönüş Sinyalleri Verdi

Trabzonlu futbolcu attığı oynadığı futbol ile yeniden Trabzonspor'a göz kırptı.

Eskiye Dönüş Sinyalleri Verdi

Yaşadığı şanssızlıklar nedeniyle uzun süre resmi müsabakalarda oynayamayan fakat pes etmeden 2 yıl boyunca idmanlarını sürdüren Barış Memiş, Fenerbahçe karşısında oynadığı futbol ile taraftardan alkış aldı.

ÇOK RAHAT ADAM GEÇİYOR

17 Yaşında oynadığı futbol ile Yattara'nın veliahtı olarak gösterilen fakat yaşadığı şanssızlık nedeniyle Trabzonspor'dan ayrılmak zorunda kalan Barış Memiş, Fenerbahçe'ye karşı oynadığı 57 Dakika boyunca istekli bir futbol sergileyen Trabzonlu futbolcu, attığı çalımlar ile "Barış geri döndü" mesajını verdi.

Barış Memiş maç sonunda, " öncelikle buraya gelen taraftara teşekkür etmek istiyorum. Çok soğuktu. Onlar bizi desteklemek için geldiler. Biz maçı kazanıp onlara armağan etmek istiyorduk. Bizi desteklemeye inşallah devam ederler. Biz haddimizi bilerek oynadık. Fenerbahçe'yi yenebileceğimizi düündük. 70 dakikaya kadar oyunu başa baş götürdük. Yusuf'un girdiği pozisyonu gol olsaydı Fenerbahçe burdan eli boş gidecekti. Ama olsun bütün arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnsanlar bizi alkışlayarak gönderdi. Çok iyi bir takımız. Başarılı olmak istiyoruz. Burdan bütün arkadalarımın eline ayağına sağlık. Herkese teşekkür ediyorum. Şansızlık olmadı." Şeklnide konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hasan Taşkın - 4 yıl önce
barış çok kaliteli topcu ama kondisyon eksikliği var, ama mustafa akçay iyi yoğuruyor çok iş yapacaktır buraya yazıyorum.
Avatar
MURAT İNCE - 4 yıl önce
bu yazarlar maçta değildi galiba..
Avatar
Ahmet GÜNEŞ - 4 yıl önce
bariş beni̇m çocuğum yaşinda dün akşam kendi̇si̇ni̇ beğendi̇m akli başina tam gelene kadar burada i̇ki̇ sene top oynasin