Fenerbahçe'nin Mazisi Karanlık

İşte Fenerbahçe tarihinde yatan gerçekler

Fenerbahçe'nin Mazisi Karanlık

Ancak Fenerbahçe’nin Türkiye Futbol liginde, şike yaptığı gerekçesi ile ihraç edildiğine dair bilgiler maalesef İstanbul yerel medyası tarafından gizleniyor.

Bu memlekette, tek parti dönemin uygulamaları gündeme geliyor.

Atatürk’ün uygulamaları “Demokratikleşme” anlamında eleştiriliyor.

Ama ne hikmetse kağıtlan kaplan Fenerbahçe’nin geçmişteki sabıkaları gizleniyor


İŞTE SİZE 1937-38 futbol sezonundaki puan cetveli.Atatürk’ün de yaşadığı dönemde Fenerbahçe’nin gözünün yaşına bakılmamış, ligden ihraç edilmiş.

Atatürk'de Fenerlilerin iddiasına göre Fenerbahçeli..

Ama o kurumlar ayrı kişiler ayrı demedi..


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fırat KORKMAZ - 5 yıl önce
atatürk fenerbahçeli değildir. belgelerle ispatlıdır. belgelere ulaşmak isteyenler facebook hesabım firattrabzonspor61@hotmail.com
Avatar
Sevgi Demir - 5 yıl önce
bir kimse yedisinde neyse yetmişinde de odur.o yüzden
dündün bugüne bakılınca hiçbirşey değişmemiş.aynı tas aynı hamam şekilide bu bulvarda yol almışlar.atatürk ileri görüşlü ve sağduyulu bir kişiliğe sahipti.fakat günümüze gelince bu sağduyuyu gösterecek adam gibi adam kalmadı.ve malesef suçlular bu yolda göğüslerini gere gere yürürken.biz trabzon camiası olarak herşeyi esefle karşılıyor ve bize atılan çamurların da artık temizlenmesinden yanayız.herkez kapısının önünü temiz tutmuş olsaydı bugün bunlar yaşanmıyacak ve bizler de spor karşılaşmalarını zevkle ve eğlenceyle izlemiş olacaktık.hiçbir şeyin artık ne zevki nede kalır bir tarafı kaldı.umuyorum ki kimsenin ettiği yanına kar kalmaz.ve ettiğini bulur,yüzleşir ve hakkettiği cazayı da alır ve çeker.gerçi pek inanmıyorum herşeyin hayırlısı olsun demekten başka elimizden birşey gelmiyor.
sadece artık gerçekler gündeme çıkmalı ve herkezde bilmeli öğrenmeli örtbas edilmemeli.gelecek nesillere temiz bir sayfa olsun diye..
Avatar
abdullah arslan - 5 yıl önce
halil abi sen gerçeklere bak..