Gökdeniz Karadeniz Hakkında İki Ayrı Görüş

Gökdeniz polemiği taraftarı bölüyor!

Gökdeniz Karadeniz Hakkında İki Ayrı Görüş

 Transfer hareketliliği paralelinde adı gündeme gelen eski yıldız Gökdeniz Karadeniz, camiayı da taraftarı da ikiye böldü. “Gelsin” diyen de var, “Çok para ve sıkıntı yaratır” görüşünü savunan da.

Trabzonspor’da son günlerde yaşanan büyük hareketlilik her yönde kendisini gösteriyor. Yönetim transfer için kaynak yaratmanın yollarını ararken, diğer yandan eldekilerin en uygun şekilde gönderilmesine de formül geliştiriliyor. Bu transfer hareketliliği doğrultusunda adı en çok polimik yaratan isim ise Rubin Kazan forması giyen Gökdeniz Karadeniz. Rus temsilcisiyle sözleşmesi 2015’te sona erecek olan deneyimli futbolcunun Trabzonspor’a dönmesi fikrine sıcak bakan da var karşı çıkan da. Yıldız oyuncunun Rusya’da kazandığı yıllık 3 milyon Euro’yu aşkın bir ücretin Trabzonspor’u sıkıntıya sokacağını düşünenler ve eski saha dışı sorunların tekrar gündeme geleceğinden korkanlar, Gökdeniz’e yeşil ışık yakmıyor. Yönetim ve Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na yakın çevrede de benzer bir bölünme var. Bu konuyla ilgili Trabzonspor’un kurmaylarının ne karar vereceği büyük merak konusu. Durumun, önümüzdeki günlerde özel olarak yapılacak Başkan Hacıosmanoğlu, Sportif Direktör Fatih Tekke ve Teknik Direktör Mustafa Akçay görüşmesinden sonra netleşeceği öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ogün - 4 yıl önce
trabzonsporun en büyük sorunu çok bilmiş taraftarı hayatlarında kimseyi begenmezler yönetici futbolcu mahalle karıları gibi dedikodu yaparlar gerçek trabzonspor sevdalıları ıstanbulda farklı illerde yaşıyolar sebepsizce sevip destek oluyolar transfer yapmadan kıyamet kopuyor yapmayın ca vay niye transfer yapılmıyor herneyse trabzonsporun öze dönüş operasyonu çok başarılı buluyorum inşallah aykut demir jaja engin bu 3 ü çok çok önemli yabancılardan adrian celuska kalmalı gerisi gönderilmeli