Görüşme Sonrası Dev Destek Geldi

Trabzonspor başkan adayı olarak kongreye giren ve az farkla kaybeden Muharrem Usta, takıma desteğini vermeye devam ediyor.

Görüşme Sonrası Dev Destek Geldi

İbrahim Hacıosmanoğlu ile yaptığı görüşme sonrası, " Trabzonspor bizim yuvamız. Bundan sonra her şey çok güzel olacak " şeklinde mesaj veren Muharrem Usta, kulüp ile sponsorluk anlaşmasına vardı.

Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, Trabzonspor Basketbol takımının, Beko Basketbol Ligi'nde Medicalpark sponsorluğu ile mücadele edeceğini açıkladı.

Resmi siteden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.

'Sayın Muharrem Usta ile yapılan değerlendirmeler sonunda, mevcut kurumsal yapının, 10 Milyon TL bütçe ile devam edeceğini belirten Başkanımız Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu ayrıca, Trabzonspor Basketbol takımının, Beko Basketbol Ligi'ne yükselmesinde önemli payları olan Sayın Mehmet Yiğit Alp'e de teşekkür etti. Başkanımız, "Başta Sayın Alp olmak üzere emeği geçen tüm yönetim kurulu üyelerine şükranlarımızı sunarız. Mevcut yönetimin bayrağı başka bir ekibe bırakmak istemesi üzerine 27 Temmuz 2013 tarihinde yapılması uygun görülen Seçimli Genel Kurul'da göreve gelecek yeni ekibe de şimdiden başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.'
 
Başkanımız son olarak, Sayın Muharrem Usta'ya Basketbol takımımıza yapacağı finansal ve organizasyonel katkılarından dolayı teşekkür etti.'

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.