Güneş'ten Önemli Uyarılar

Mersin maçındaki hatalarını oyuncularına tek tek anlatan Güneş, açık ve net konuştu.

Güneş'ten Önemli Uyarılar

Mersin maçındaki hatalarını oyuncularına tek tek anlatan Güneş, açık ve net konuştu."Kredimizi yeteri kadar harcadık. Bundan böyle ne yaptığını bilmeyene forma yok"

Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, Mersin İdman Yurdu beraberliği sonrasında oyuncularını sert bir dille uyardı. Karşılaşma sonrası bazı isimlerin maça kendini veremediğini söyleyen usta hoca, dünkü idman öncesinde yaptığı toplantıda öğrencilerinin kulağını çekti. Ligin ilk 6 haftasında 9 puan kaybettiklerini hatırlatan Güneş, "Kredimizi yeteri kadar harcadık. Cuma akşamı Kasımpaşa ile oynayacağız. Üç günlük süreniz var. Ona göre kendinizi toparlayın" şeklinde konuştu.

"RAKİP 10'U AŞKIN PAS YAPIYOR, BİZ SADECE BAKIYORUZ"
Mersin maçındaki hatalarını da oyuncularına tek tek anlatan Güneş, özellikle rakibin attığı gole işaret edip, "Adamlar bir dakikaya yakın ayağında top tutuyor, 10'u aşkın pas yapıyor ama biz sadece bakıyoruz" dedi ve "Bundan sonra ne yaptığını bilmeyen, sorumluluklarını yerine getirmeyene forma yok. Ya Kasımpaşa'yı yenersiniz ya da sonuçlarına katlanırsınız" ifadelerini kullandı. Güneş, Zeki ile Olcan'ın doğum günü kutlamasından önce "Maçın kötü bitmesi hepimizi üzüyor ama arkadaşların doğum günü. En azından anmış olalım" diyerek sert tavrını ortaya koydu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.