Güney Hakemlere Yüklendi

Açıklamalarda bulunan Genel Sekreter Güney, göreve geldikleri günden buyana kulübün ekonomik yapısını düzeltmeye çalıştıklarını belirtti...

Güney Hakemlere Yüklendi

 Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, hakem hatalarından yakındı, "Hakem hataları olmasaydı Avrupa' yı garantilemiştik" dedi.

Açıklamalarda bulunan Genel Sekreter Güney, göreve geldikleri günden buyana kulübün ekonomik yapısını düzeltmeye çalıştıklarını belirterek, bu süreçte sürekli olarak seçimin gündeme getirilmesine tepki gösterdi. Güney, "Genel kurulda bize iki yıl ek süre verildi. Bir insan 6 ayda kulübü ancak tanır. Sık sık seçim yapmak büyük camialar için kayıptır. Eğer bir şey kazandıracağını düşünsek zaten biz koltuk sevdalısı değiliz. Kanunun bize verdiği Yargıtay'a gitme hakkını kullandık. Tabi ki Yargıtay 'seçim yapın' derse gerekeni yaparız. Yargıtay'ın vereceği karara saygılıyız. Ama gündemimizde böyle bir konu yok" diye konuştu.

"HAKEM HATALARI OLMASAYDI AVRUPA'YI GARANTİLEMİŞTİK"

Hakemlerin basiretsizlikle suçlayan bordo mavili kulübün Genel Sekreteri Köksal Güney, "Çok şanssız puanlar kaybettik. Bunda hakem hatalarının da etkisi var. Tek dileğimiz hakemlerin çifte standart uygulamamaları, gördüğünü çalmaları ve bütün takımlara aynı mesafede olmaları. Bu seviyeye gelebilirsek bu olaylardan kurtuluruz. Ama şu bir gerçek ki bu sezon hakemlerden yana çok canımız yandı. Hakem hataları olmasaydı Avrupa'yı garantilemiştik. Şampiyonlar ligi için de büyük şansımız vardı" ifadesini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman - 3 yıl önce
Kulübün borcunu azalttık falanda demiş ama geçenlrde borç açıklandı 174 den 236 milyona çıkmış. Ayrıca 1461 içinde hiç bişey dememiş... umurlarında değil galiba..