Hacıosmanoğlu Nasıl Tavır Takınacak?

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu başkan olduktan sonra ilk defa Fenerbahçe yetkilisi ve TFF ile bir araya gelecek.

Hacıosmanoğlu Nasıl Tavır Takınacak?

 TFF Başkanı Yıldırım Demirören'in de katılacağı Kulüpler Birliği Vakfı Toplantısı öncesi en önemli merak konusu ise göreve geldiği günden bu yana şike sürecinden dolayı F.Bahçe'ye karşı ağır ifadeler kullanan ve TFF'yi de ağır bir dille suçlayan Trabzonspor'un çiçeği burnunda başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun nasıl bir tavır takınacağı. Öyle ki, Türk futbolunun Hacıosmanoğlu ile tanışması da yine 2007 yılında Trabzonspor 2.başkanı sıfatıyla katıldığı Kulüpler Birliği toplantılarından sonra kulüp başkanları ve yöneticileriyle ilgili toplantılarda ve toplantı sonralarında yaptığı açıklamalar olmuştu.

Sözünü sakınmayan biri olarak tanınan Hacıosmanoğlu, 2007 yılında Ocak ayında katıldığı son Kulüpler Birliği Toplantısında yaşananlardan sonra, "Türk futbolunun kaos ortamına sokulmasının sorumlusu papyon giymiş iki yüzlü insanlar, yalakalar ve taşeronlardır. Görev sürem bitene kadar başıma bir dert almazsam kurban keseceğim" açıklaması yapmıştı.

Bunun yanı sıra TFF'nin şike konusundaki tavrı ve F.Bahçe ile ilgili net ve ağır ifadeler kullanan Hacıosmanoğlu'nun Kulüpler Birliği Toplantısında bu kez nasıl bir tavır takınacağı merak konusu haline geldi. Toplantıya Trabzonspor adına başkan Hacıosmanoğlu'nun F.Bahçe adına da genel sekreter Talat Yılmaz'ın katılacağı öğrenildi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
oflu - 4 yıl önce
azize bu toplantıya gelemez zaten sıkar g... ister
Avatar
vivalaz61 - 4 yıl önce
şikeciler ve şikeci yalakası kahpe tff düşünsün