Hacıosmanoğlu'na Yönetimden Destek

Trabzonspor bugün deplasmanda Gaziantepspor ile karşı karşıya geliyor. Ancak maç öncesi Gaziantep'te Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri yaptığı toplantıyla dikkat çekti.

Hacıosmanoğlu'na Yönetimden Destek

 Spor Toto Süper Lig'in 14. haftasında Trabzonspor bugün Gaziantepspor deplasmanında boy gösterecek. Ancak bugün maç öncesinde dikkat çeken gelişmeler yaşandı. Bordo-Mavililerde hafta içerisinde yaşanan 2. Başkan Sebahattin Çakıroğlu ve Kaleci Antrenörü Alper Boğuçlu'nun istifaları Gaziantep'te masaya yatırıldı. 

İstifaların ardından Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri neredeyse tam kadro Gaziantep'e giderken burada Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun başkanlığında bir toplantı gerçekleştirildi. Yaklaşık 1,5 saat süren toplantının ardından Bordo-Mavili yönetim kurulu üyeleri birlik ve beraberlik mesajı verirken devam kararı çıktı. 

Yönetim kurulu üyelerinin bir çoğunun Gaziantepspor maçına gitmesi ise bu noktada önemli bir mesaj olduğu ifade ediliyor. Bu noktada istifaların ardından göreve devam eden yönetim kurulu üyelerinin, 2. Başkan Sebahattin Çakıroğlu'nun 'Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu suçlayıcı açıklamasıyla istifasının ardından Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na destek vermek amacıyla buraya geldikleri kaydediliyor.İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.