Hacıosmanoğlu'ndan Açıklama Geldi

O sözler için bakın ne dedi?...

Hacıosmanoğlu'ndan Açıklama Geldi

O sözler için bakın ne dedi?...

23 Şubat 2014 Pazar 12:51
Hacıosmanoğlu'ndan Açıklama Geldi
 Trab­zons­por Baş­ka­nı İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu'nun Ju­ven­tus-Trab­zons­por ma­çın­dan son­ra yap­tı­ğı açık­la­ma­lar gün­de­me otur­muş­tu. "Şi­ke her yer­de de­vam edi­yor. Bi­zim ora­da ha­kem­ler ayar­la­nı­yor­sa bu­ra­da da ayar­la­nı­yor" ifa­de­le­ri ajans­lar­da yer al­mış­tı. İb­ra­him Ha­cı­os­ma­noğ­lu, ha­kem ha­ta­sı­na atıf­ta bu­lun­du­ğu­nu be­lir­te­rek "Ju­ven­tus ile oy­na­dı­ğı­mız maç­ta ha­kem ha­ta­sı ya­pıl­dı­ğı­nı söy­le­dim. Ha­kem­le­rin, çiz­gi­yi geç­me­yen to­pa 'geç­ti' di­ye­rek yan­lış ka­rar ver­di­ği­ni söy­le­dim. Ju­ven­tus'un şi­ke yap­tı­ğıy­la il­gi­li hiç­bir ima­da bu­lun­ma­dım. Ju­ven­tus bi­zim­le oy­na­dı­ğı maç­ta şi­ke yap­sa za­ten Trab­zons­por ile şi­ke yap­mış olu­yor" şek­lin­de ko­nuş­tu.

UEFA'ya teşekkür

"Tür­ki­ye'de ha­kem­ler ayar­la­nı­yor­sa, bu­ra­da da ayar­la­nı­yor" di­ye bir şey söy­le­me­di­ği­ni di­le ge­ti­ren Trab­zons­por Baş­ka­nı, "Şi­ke­ye kar­şı has­sa­si­ye­tin­den ötü­rü UE­FA'ya te­şek­kür­le­ri­mi ilet­tim. UE­FA, şi­ke da­va­sın­da üze­ri­ne dü­şe­ni tam ola­rak yap­mış­tır" ifa­de­le­ri­ni kul­lan­dı. Trab­zons­por, per­şem­be gü­nü dep­las­man­da 2-0 kay­bet­ti­ği Ju­ven­tus ile önü­müz­de­ki haf­ta per­şem­be gü­nü Av­ni Aker Sta­dı'nda kar­şı­la­şa­cak. 
Son Güncelleme: 23.02.2014 12:59
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner575