Hacıosmanoğlu'ndan Aziz Yıldırım'a Çok Sert Sözler

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu birçok konuda çarpıcı açıklamalar yaptı..

Hacıosmanoğlu'ndan Aziz Yıldırım'a Çok Sert Sözler

İbrahim Hacıosmanoğlu, Radyospor’da Serhat Demirtaş’ın sunduğu Kuzeyin Sesi programına birçok konuda önemli açıklamalar yaptı. 

İşte İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sözleri: 
“Artık hiçbir şey eskisi olmayacak. Hırsızlara, hırsızların işbirlikçilerine, ahlaksızlara, Türk futbolunu kendi çıkarları için kullananlara öncelikle tabi ki hukuk çerçevesi içerisinde ama gerekirse her türlü platformda hesap soracağız. 

Asker ocağı peygamber ocağıdır. Biz böyle büyütüldük. Ama asker kaçağı, sahte çürük raporlu insanlar Türk futbolunda ahlak dersi veriyor. O zatın ve kulübünün yapacağı savunmayı merakla bekliyoruz. Savunma haktır ama haklıysanız yaparsanız. Artık bizim olduğumuz hiçbir masada ahlaksızlar oturmayacak. Biz bedel ödemeye geldik. Söylediklerimizin peşinden gitmeye, Trabzonlu gibi Trabzonspor Başkanlığı yapmaya sonuna kadar devam edeceğiz. 

3 gün Kemer’de tatil yaptılar. 58. maddeyi değiştirdiler. UEFA’ya gittiler, İsviçre’ye gittiler. Herhalde onu değiştirememişlerdir. Aylardır Türk savcısının ve polisinin tespitlerini ve tutanaklarını hiçe saydılar. Ortalığı hırsıza, ahlaksıza, namussuza bıraktılar. Bizim için benim tek korkum vardır yanlış yapmak. Bir tek inancım vardır, o da adalet. Ne eylemlerimiz ne de söylemlerimiz değişti. 58. maddeyi değiştirmek için ilk imzayı sen atacaksın sonra da kupa isteyeceksin. Rüyanda bile vermezler."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
aydın kurt - 4 yıl önce
allahına kurban başkan o kupayı trabzona getirecekler
Avatar
kadir bayrak - 4 yıl önce
yeter bukadar bunlar geçti artık taraftar olarak sizden bunları diğil şanlı kaplanı daha yükseklere çıkaracak çalışmalar bekliyoruz bırakn yeter artk öcümüzü sahalarda onları öttürerek almalıyız
Avatar
harun ışık - 4 yıl önce
adam gibi başkan yolun açık olsun helal olsun sana
Avatar
MURAT GÜÇLÜCAN - 4 yıl önce
ağzina layik baskanim.sadri sener zamaninda ezilmisligimizin intikamidir bu.trabzon ruhu budur iste korkusuzca hakkini yiyene gider yapmak.sampiyon olmasakta farketmez masada iyi savun ezdirme bizi yeter.ait oldugumuz sehrin sevdalisiyiz tutuyoruz.sampiyon olsun diye sevmedik.gozlerim doldu su aciklamayi dinlerken.trazonunnnn cocuguuuu haciosmanogluuuuu.allah yardimcin olsun baskan
Avatar
enes bordo - 4 yıl önce
tarıhın gelmış geçmış en cesaretlı en muhteşem ve adam gıbı adam başkanımız ıbrahımhacı osman oglu sonuna kadar yanındayız şıkecılere dur dıyecek ve dersını verecek tek yureklı ınsan yuce rabbım bu yolda senı ve bızlerı utandırmasın:)
Avatar
cuma hançer - 4 yıl önce
allahına gurban hak edene az bile söylemiş başkan...
Avatar
cuneyt gunen - 4 yıl önce
helal olsun sana ,baskan dedigin boyle olmali,yanindayiz artik trabzonszporumun sirti yere gelmez
Avatar
ramazan ersin - 4 yıl önce
uykula görelim her zaman arkandayız başkan.