Hacıosmanoğlu'ndan Demirören'i Devirme Operasyonu

Haziran ayında yapılacak Türkiye Futbol Federasyonu olağan genel kurulu öncesi, Trabzonspor başta olmak üzere birçok kulüp ortak çalışma başlatıyor.

Hacıosmanoğlu'ndan Demirören'i Devirme Operasyonu

Hiç Bir Kulüp İstemiyor

Türkiye Futbol Federasyonu Haziran ayında olağan genel kurulunu yapacak. Türk futbolunu son derece kötü yöneten ve özellikle Trabzonspor Kulübünün uğradığı haksızlıklara göz yuman Yıldırım Demirören’in koltuktan indirilmesi için birçok kulüp bir araya geliyor. Ortak çalışma sonucunda Demirören’in karşısına aday çıkaracak olan kulüpler uğradıkları haksızlıkların rövanşını genel kurulda alacak.

15 Puanı Hakemler Yedi

Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu TFF’den alamadıkları kupayı FİFA kararıyla alacaklarına inanıyor. Hacıosmanoğlu FİFA’dan sevindirici haberin her an gelebileceğini savundu. Hacıosmanoğlu bu sezon 15 puanlarının hakemler tarafından gasp edildiğine dikkat çekerek ‘ Bunun hesaplaşması mutlaka olacaktır. Haziran ayında yapılacak olan TFF genel kurulunda bunun rövanşı mutlaka olacaktır” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hüseyin Akyüz - 2 yıl önce
o bircok kulüp dediginiz secim günü sizi aninda yüzüstü birakirlar. trabzonum yine yalniz kalir. digerleri hep satilmis birer figüran.
Avatar
Volkan - 2 yıl önce
1 ay sonra kupa gelecek dedi bilmem kac sene oldu. yildirim demiroreni akparti getirdi türk futbolun basina simdi demirorene yol göründü baskasi gelecek gündem degisecek konu degisecek hacida kupayi alacam der bir kac sene daha...