Hacıosmanoğlu'ndan Forvet Açıklaması

İbrahim Hacıosmanoğlu, forvet takviyesi için çalışmaların sürdüğünü belirterek, “Takımın neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu konuda gerekeni yapacağız. Yeni golcü lig başlamadan gelecek” diye konuştu.

Hacıosmanoğlu'ndan Forvet Açıklaması

 Trabzonspor’da arapsaçına dönen forvet transferi için bekleyiş sürüyor. Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yeni golcüyü bir an önce takıma kazandırmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyor. Hacıosmanoğlu’nun konuyla ilgili olarak ise, “Takımın sıkıntılarını biliyoruz. Bunun için teknik adam olmaya gerek yok. Taraftarlar bile eksikleri görüyor. Ben de en başta bir taraftarım. Takıma hareket getirecek, heyecan katacak bir forvet alınması gerektiğinin farkındayım. Benim taraftarlardan farkım ise başkanlık koltuğunda oturan kişi olarak bu sorunu çözme sorumluluğuna sahip olmam” dediği öğrenildi.

‘İsme takılmayacağız’

Yıldız beklentisinin farkında olduğunu dile getiren başkan, “Ancak bizim önceliğimiz şu anda isim değil, takıma en fazla katkı verecek oyuncuyu transfer etmek. Hocamızın da bizden isteği bu. İsme takılmadan, sistemimize en uygun forveti alacağız. Çalışmalarımız durmaksızın devam ediyor. Amacımız yeni forveti kampa yetiştirmek. Bunu gerçekleştiremezsek bile mutlaka ikinci devrenin ilk maçında kadroda olmasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Orhan esen - 3 yıl önce
Başkanım sen cartozuyu al Ben sabaha katar göbek atcağım fener Taraftarlari söylüyorlar Trabzon alamaz. Cartozoyu Artık Alman lazım cartozuyu azız yıltırm catlatman lazım ve Takıma çok faydalı olur o bir göl makınesitır çok gol atacağına inanıyorum
Avatar
kubilay - 3 yıl önce
şu forvetin yanına batallayı defansada yerli bir takviye yapalım
Avatar
fehmi - 3 yıl önce
tarihin en beceriksiz başkanı olmaya doğru gidiyorsun 2 para babasının sözüne inandın söz verdin şimdi verdiğin sözün altında eziliyorsun
Avatar
marrat - 3 yıl önce
önce kamp başlamadan şimdi lig başlamadan sonra... önce yıldız şimdi isim önemli değil sonra... adam gibi oynatın bari emre güralı.
Avatar
Coşkun TOSUN - 3 yıl önce
Yaa Allahinizi severseniz Batalla yi alin transfer yapmayi anlamiyorsunuz hic yoktan traftari dinleyin