Halilhodzic Maçtan Sonra Konuştu

Rostov'u 2-0'lık skorla geçen Trabzonspor'un hocası Vahid Halilhodzic maçtan sonra transfer istedi.

Halilhodzic Maçtan Sonra Konuştu

 Maçın ardından konuşan Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, “Trabzonspor çok güzel bir maç süper bir maç çıkardığını düşünüyorum. Ama aynı anda da zor olduğunu söyleyebilirim. Nerdeyse bu bizim ilk maçımız diyebilirim. Bu dizilişte ilk defa oynadık sayılır.


 Oyunumuzla tempo eksikliğimiz ritim, hız katma sorunumuz var. Çünkü maç eksiğimiz var. Ama büyük bir fedakarlık, büyük bir çaba ile oyuncularım bu maçı çok iyi çakırdı. Daha henüz bitmiş değil. Rostov, kendi evlerinde bize bayağı sıkıntı çıkaracak. 

Çok oyuncak oyuncuları var. Bizimkilere nazaran çok uyanık oyuncuları var. Gördüğünüz gibi bizim oyuncuların iyi niyetini kullanarak çok faul pozisyonu elde ettiler. Ve orada çok iyi bir maç çıkarmamız lazım eleme turunu geçmemiz için, çok iyi bir maç çıkarmamız gerekiyor” diye konuştu. 

Takımın tam olarak hazır hale gelmesi için ne kadar zamana ihtiyaç olup olmadığını sorusuna, Halilhodzic, “En az 2 aylık bir süre diyebilirim.” dedi. 

Hangi mevkilere transfer istediği şeklinde ki soruya ise Halilhodzic, “Orta saha veya ilerde forvette Cardozo gibi farklı yaratıcı bir oyuncu düşünebilirim. Bu oyuncuyla da transferi kapatabilirim” dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.