Trabzon 13°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Hasan Şaş'ın Yorumu

Hasan Şaş, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun hakem Bülent Yıldırım'ı aramasıyla ilgili çarpıcı bir yorum yaptı.

Hasan Şaş'ın Yorumu

Hasan Şaş, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun hakem Bülent Yıldırım'ı aramasıyla ilgili çarpıcı bir yorum yaptı.

08 Şubat 2015 Pazar 12:54
Hasan Şaş'ın Yorumu
 Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması öncesi hakem Bülent Yıldırım'ı araması ile ilgili Hasan Şaş'tan çarpıcı bir yorum geldi. 

NTV Spor'da yayınlanan 90+ programında değerlendirmelerde bulunan Şaş, federasyonu eleştirirken, "Federasyon bu konularda hızlı davranamıyor. Gökhan Töre konusunda da böyle oldu. Hızlı düşünüp, hızlı karar vermek lazım. Ben MHK Başkanı olsam, Bülent Yıldırım'ı o maça yollamam" ifadelerini kullandı.

'Daha kötü şeyler olabilirdi'

Yıldırım'ın mücadelede büyük baskı altında olduğunu belirten yorumcu, "Bülent Yıldırım bugün maçın nasıl bittiğini bilmemiştir. Dakika dakika saymıştır. Herkes aradı. Bugün hakemliği bitse, kimin umrunda ki.. Namoğlu gider başkası gelir, Uslu gider, başkası gelir... Ama hakemliği bitebilir. MHK hakemini korumalıydı. Bugün daha uç şeyler olabilirdi. Diyelim penaltı verdi, etkilendi de verdi diyecekler. Bu olaylar ışığında, hakemin bu maça verilmesi büyük yanlış" diye konuştu.

Öte yandan Mehmet Demirkol da, Yıldırım'ın, Hacıosmanoğlu'nun aramasına cevap vermesini eleştirirken, "Bir, hakem bilmediği telefon numarasını neden açar? İki biliyorsa da, neden açar? Ben hakem olsam, bu hafta bana kimse ulaşamaz. Üç, bunu biz MHK'dan neden öğrenmiyoruz? Benim en anlamadığım, hakemin telefonu açması. Kimin arayacağı belli olmaz ki, herkeste var telefon" dedi.
Son Güncelleme: 08.02.2015 12:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575