Hasan Yener Yönetimden Ayrılıyor

Başkan Şener geri adım atmadı ve Hasan Yener görevi bırakıyor

Hasan Yener Yönetimden Ayrılıyor

Başkan Şener geri adım atmadı ve Hasan Yener görevi bırakıyor

09 Haziran 2012 Cumartesi 11:17
Hasan Yener Yönetimden Ayrılıyor
Asbaşkan Şakar’ın çözmek için uğraştığı ‘Yener krizinde’ Başkan Şener’in geri adım atmaması üzerine deneyimli idareciye yönetimdeki görevini bırakması yönünde telkinde bulunulduğu belirtildi


Trabzonspor’da yönetim içi sessiz krizde görev değişikliği yaşanmak üzere. Federasyon Başkanvekili Ufuk Özerten’e karşı yapılan açıklamanın altına imza atmayarak Başkan Sadri Şener’in sert tepkisini çeken Genel Sekreter Hasan Yener görevini devretmek üzere. Asbaşkan Nevzat Şakar’ın bir süredir çözmek için uğraştığı ‘Yener krizinde’ Başkan Şener’in geri adım atmaması üzerine deneyimli idarecinin yönetimdeki görevini bırakması yönünde telkinde bulunduğu belirtildi.

YERİNE EMİN KAHRAMAN
Yener’in de Başkan Şener’in uzlaşma yönünde beklentisine olumlu karşılık vermemesi üzerine genel sekreterlik görevini bırakma kararı aldığı belirtildi. Yönetimden istifa etmeyerek düz üye olarak görevini sürdürecek olan Yener’in yerine Emin Kahraman’ın geçmesinin yüksek ihtimal olduğu ifade edildi. Başkan Şener’in Yener konusunda kararlılığı üzerine Asbaşkan Şakar krizin daha da derinleşmemesi için böyle bir yol belirlediği ifade edildi.
Son Güncelleme: 09.06.2012 11:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575