Hatayoğlu 'ndan Kongre Çağrısı

1967 Trabzonsporlular Deneği başkanı Alaattin Hatayoğlu, HaberTS.com'a özel açıklamalarda bulundu.

Hatayoğlu 'ndan Kongre Çağrısı

 Sebahattin Çakıroğlu’nun istifa ederken söylediği,” Biz Trabzonspor Kulübüne, gelmiş geçmiş en büyük zararı veren ekibiz." Sözüne katıldığını belirten Alaattin Hatayoğlu, Trabzonspor yönetiminin acil olarak kongre kararı alması gerektiğini savundu.

Trabzon’a geldiği günlerde camianın önemli isimleriyle görüşmelerini sürdüren Hatayoğlu, şehrin 1461 Trabzon’un küme düşmesine sessiz kalmasına da anlam veremediğini ifade etti.

KONGRE İÇİN İMZA TOPLANACAK

Son günlerde kongre kararı alınması için Yargıtay kararının beklenmeyeceği ve camianın önemli isimlerinin son kongrede oy kullananların 3’de 1’i kadarının imzasını alarak divana sunacağı yönünde HaberTS.com’a gelen bilgiler üzerine konuşan Hatayoğlu,” İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu gerçekten Trabzonspor sevdalısı ise, Trabzonspor yönetiminde ciddi anlamda bir uyuşmazlık ve kaos var. Kongre kararı alınsın ve Trabzonspor’un önü açılsın. Fakat biz bu bütün olan bitenleri içimize sindirip köşemizde oturmayacağız. Buradan açık ve net söyleyeyim. Eğer kongreye gitmek için imza toplamak gerekiyorsa kongreye gitmek için biz bu imza toplama kampanyasını da başlatırız.” Dedi.

İŞTE HATAYOĞLU’NUN AÇIKLAMALARININ TAMAMI;


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.