İlk 11 Yolu Açıldı

Trabzonspor'da çift forvete dönme planları yapan teknik direktör Mustafa Reşit Akçay, golcülerin kötü performansı nedeniyle sıkıntılı.

İlk 11 Yolu Açıldı

 Henrique'nin yanında kimi oynatacağını kara kara düşünen Akçay, Rize ile oynanan hazırlık maçında bekleneni veremeyen Emre Güral ve henüz hazır olmayan Batuhan'a güvenemiyor. Akçay'ın, Karabük maçında Marc Janko'ya şans verebileceği dile getirildi.

Uzun süredir kadroya bile alınmayan Marc Janko’yu sahaya sürmeyi planlıyor. Dün öğrencisiyle özel bir görüşme yapan Akçay, “Ben seni kazanmak istiyorum. Benim için değerlisin. Gösterdiğin iyi niyet çok etkileyici” ifadelerini kullandı. Avusturyalı oyuncu da bu sözlere, “Ben buraya geldiğimde aidiyet duygusunu hissedemedim. Hep geri planda bırakıldım. İyiken bile oynatılmadım. Ama şimdi takım ve kendim için bir şeyler yapmak istiyorum. Şans verirseniz bu konuda elimden geleni yapacağıma inanabilirsiniz” diyerek karşılık verdi. Janko’nun bugün forvette görev yapması, Henrique’nin ise sağ kanatta görevlendirilmesi bekleniyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.