İrfan Coşkun Sessizliğini Koruyor

İbrahim Hacıosmanoğlu yönetiminde yer alan, son günlerde çıkan haberler karşısında Trabzonspor'un zarar görmemesi ve olayların büyümemesi için sessizliğini koruyan Mehmet İrfan Coşkun hakkında kulisler yazılmaya başlandı.

İrfan Coşkun Sessizliğini Koruyor

İbrahim Hacıosmanoğlu yönetiminin kongreyi kazanması için büyük çaba gösteren Dr. Mehmet İrfan Coşkun hakkında çıkan haberlerin perde arkasında yaşanan olaylar kulisleri hareketlendirdi.

Kendisine sorulan sorulara cevap vermeyen fakat sosyal medya hesabı üzerinden, " hiçbir şey görüldüğü gibi değil" diyen Dr. Mehmet İrfan Coşkun sessizliğini koruyor.

Trabzon'da bir çok usta gazetecinin görev yaptığı 61saat.com sitesinin kulis köşesinde çıkan yazı durumu çok net özetliyor.

İşte 61saat.com kulisinde yazılan o yazı;

İRFAN COŞKUN VE OSMAN İLYAS SENARYOLARI 
Trabzonspor genel kurulu öncesi sokaklarda belkide en fazla çalışan isimlerin başındaydı Dr. İrfan Coşkun. Bir gün Zorlu Grand Otel önünde elinde liste ile telefon görüşmeleri yaparken bir yandan da yoldan geçen tanıdıklarını yanına çekip kulis atarken rastlamıştık kendisine. Osman İlyas ile ilgili aynı şeyi söyleyemeyiz. Onun çalışmalarına pek tanık olmadık. Fakat İlyas ile yakın münasebeti olan Coşkun'un sırf arkadaşı için gemileri yaktığı, aslında kendiyle ilgili bir problem olmadığı biliniyor. Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'da konuyla ilgili bir açıklama yapmadı. Konuya müdahale edip daha işin başında dengelerin alt üst olmasına müsade etmemesi gerektiği düşüncesindeyiz. Kaldı ki bu iki kişinin sürekli istifa etmeye zorlanması, seçim döneminde var gücüyle çalışan özellikle Coşkun'un birileri tarafınan oyuna getirildiği hissini veriyor. Olay seçimden önce planlanmış bir senaryo gibi duruyor. Durmaktan öte konuşuluyorda. Özellikle yedekteki bazı isimlere asıla alınacaklarına dair söz verildiği Coşkun ile İlyas'ın üzerine de bu yüzden gidildiği ifade ediliyor. Trabzonspor markasına yakışmayacak bu gülünç senaryolara Hacıosmanoğlu'nun ve Asbaşkan Ali Kemal Başaran'ın dur demesi bekleniyor. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Salim Kuşcu - 4 yıl önce
vallahi ben bu adamın en son kupa maçında verdiği prim ile bir kere daha notunu verdim. adam gibi adamı bu şekilde kullanıp 1. dakikada saf dışı etmek yeni yönetime yakışmadı. ibrahim hacıosmanoğlunun susması diğer bir yöneticinin posta koyması ne biçim iştir
Avatar
Suat salih - 4 yıl önce
i̇rfan coskun tanidigim en iyi trabzonsporludur. arkadasi icin dik durmus ve kendini arkadasina siper etmistir. adam gibi adam irfan coskun yanindayiz.
Avatar
selim bayraktar - 4 yıl önce
yönetimin yaptığı resmen trabzonspor üyelerini kandırıp irfan coşkunu suçlu gibi göstermektir bu durumda hacıosmanoğlunun arka planda kalması başka bir yöneticinin konuşması zaten durumu anlatıyor ama bu oyun tutmaz
Avatar
davut ersoy - 4 yıl önce
asbaşkan istifa etmeli yerine irfan coşkun geçmeli. ne yapıyor bu salaklar!!
Avatar
fikret yılmaz - 4 yıl önce
geri kalanınıda ben anlatayım,alikemal başaran seçim bitene kadar listeye yazılıyor,yedek 1 deki yakup aslanda asil listeye çıkacaktı.ama alikemal başaran vazgeçiyor,yedek birdeki yakup aslanada söz verilmiş,ee enzayıf halka osman ilyasa istifa baskısı oluyor,irfan coşkunda yakın arkadaşı olduğu için tepki veriyor,mesele budur
Avatar
R.KUDU - 4 yıl önce
trabzonspor yönetim kurulunda kırkı dolmadan başlayan bu anlaşmazlık ve huzursuzluğa derhal son verilmeli yönetimin tam kadro birlik içerisinde olduğunu kamuoyuna deklare etmeli,kamuoyunuda inandırmalıdır, bu konuda başkan derhal insiyatifi ele almalıdır,yakışmıyor, yakışmıyor, yakışmıyor.
Avatar
musa - 4 yıl önce
irfan coşkunun üzerine bu kadar gitmek yanlıştır
Avatar
muammer yılmaz - 4 yıl önce
en deneyimli iki yöneticinin yakasını bırakın ve kulübü onlara teslim edin. b,rl,k beraberlik zamanı şimdi.