İstanbul'dan Gelip Birlik Çağrısı Yaptılar

Gurbette yaşayan Trabzonsporlular, Trabzon'da basına ve taraftar grubu liderlerini iftar yemeğinde buluşturdu.

İstanbul'dan Gelip Birlik Çağrısı Yaptılar

Çok sayıda Trabzonspor derneğinin birleşiminden oluşan İstanbul Trabzonsporlular Platformu ve aynı zamanda Trabzonsporlu işadamlarını yönetiminde toplayan Kuzey Yıldızı Trabzonsporlular Derneği Başkanlığını yürüten İsmail Turgut Öksüz'ün organizasyonunda, Trabzonspor taraftar derneği başkanları ve basın bir araya gelerek Zorlu Grand Otel'de iftar yemeği düzenlendi.

BİRLİK ÇAĞRISI YAPILDI

İftar yemeğinde dostluk rüzgarları eserken, geleceğe yönelik projeler konuşuldu. Yemek sonrasında söz alan Öksüz, "Trabzonspor Kulübü Başkanını basın önünde yerden yere vurmakla bir yere varamayız ve Trabzonspor'un marka değerini düşürürüz. Bizlerde yanlışları gördüğümüzde eleştiriyoruz fakat bunu herkesin önünde Trabzonspor ismine zarar verecek şekilde değil, özelimizde yapıyoruz. Yaptığımız eleştiriler yapıcı ve Trabzonspor adına olduğu için de dikkate alınıyor. Birlik beraberlik içerisinde Trabzon ile İstanbul arasında köprüler kurmak için buradayız." Dedi.

İMZA KAMPANYASI KARA BİR LEKEDİR

Trabzonspor yönetimini düşürmek amaçlı başlatılan imza kampanyası hakkında sorulan soru üzerine konuşan öksüz şunları söyledi;

"imza ile Trabzonspor yönetimini düşürmek, tarihi bir lekedir. Eğer istemiyorsak cevap verilmesi gereken tek yer sandıktır. Bugün imza kampanyası düzenleyenler yarını düşünmeyenlerdir. Şimdi bu yönetim imza ile düşürülür ise yerine gelen yönetim de aynı şekilde rahatlıkla düşürülür. Sonuç olarak olan Trabzonspor'a olur."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
vegaspeed - 3 yıl önce
Helal olsun...