İstenmeyen Futbolculara Talipler Var

Teknik direktör Ersun Yanal'ın, “Takımda düşünmüyorum, satabilirsiniz” dediği isimlere Süper Lig'den birçok talibin olması yönetimi mutlu etti. Böylece bir gelir havuzu oluşturmayı planlayan Bordo-Mavililer, karar için ise yapacağı transferlerin netleşmesini bekliyor.

İstenmeyen Futbolculara Talipler Var

Trabzonspor’da transfer hareketliliği gelecek-gidecek oyuncular üzerinde birbirine bağlı olarak devam ediyor. Teknik direktör Ersun Yanal’ın kadroda düşünmediği ve yönetime, “Satabilir ya da takasta kullanabilirsiniz” diyerek isimlerini verdiği futbolculara ciddi taliplerin çıkması Bordo-Mavililer’i hayli rahatlatacak. Çünkü bu oyuncuların satışından gelecek olan bonservis bedelleri ile bir havuz oluşturulacak ve tamamı yine transferde kullanılacak.

Haber bekliyorlar

Soner Aydoğdu, Fatih Atik, Musa Nizam, İsak Doğan, Zeki Yavru ve sezonu Eskişehir’de kiralık tamamlayan Mustafa Yumlu başta olmak üzere birçok futbolcuya dair tekliflerin gelmeye başladığı bildirildi. Ancak Karadeniz ekibinde şu an için teklifler askıda tutuluyor. Çünkü öncelik yapılacak transferlerde. İç piyasada transferi düşünülen Aatif ve Adem Büyük gibi isimlerin alımında koz olabilecek Bordo-Mavili oyuncuların kaderi de kampa kadar mutlaka netleşecek.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
fatih - 2 yıl önce
Yumlu kalsin ishak kiralansin gerisini koy verin gitsin
Avatar
Duygu Akkaya - 2 yıl önce
Değişen ve Gelişen Dünya Futbolunda Trabzonspor'un da kendine yüksek hedefler belirlemesi gayet normal. Türk topçuların takımda forma giyme fırsatı eline geçtiğinde her maçta canını dişine takmalı. Sakatlıklar elbette olabilir ama her maçta formunu yüksek tutan topçular istiyoruz biz. Deplasmanlara maddi&manevi fedakarlıklar yapıp gidiyoruz Beklediğimiz o soğukların karşılığını verin artık bizlere. Yukarda adı geçen tüm topçular bizi hayal kırıklığına uğrattı. Trabzonspor yan gelip yatan genç kuşağın klübü olmamalıdır. Avrupada takımımızı taraftar olarak anlatıyoruz çıta tez vakitte Yükseltilmeli.