İstifanın Sorumlusunu Açıkladı

Trabzonspor'un saygın iş adamlarından Celil Hekimoğlu, HaberTS.com'a çok özel açıklamalarda bulundu.

İstifanın Sorumlusunu Açıkladı

 Muharrem Usta ile birlikte geceli gündüzlü çalışarak seçime hazırlanan ve az farkla kaybeden Çelil Hekimoğlu’nun ismi basketbolda yaşanan istifaların ardından Trabzon kulislerinde konuşulmaya başlanmıştı.

Ceyhun Eskici’ye yakınlığı ile bilinen Hekimoğlu istifa ile alakalı olarak,” Ceyhun’un istifasına Trabzonspor Basketbol Başkanı Abiş Hopikoğlu neden olmuştur. Muharrem Usta, o takıma sponsor olarak destek olmaya çalışan bir isimdir ve istifalar ile alakası yoktur. Ceyhun, benim çok sevdiğim ve değer verdiğim bir kardeşim. Basketbol takımının da Trabzon’da bulunan yetkili yöneticilerinden olmasına rağmen, düzenlenen turnuvalardan haberinin olmaması bu istifa kararına neden oldu. Kimse arkasında art niyet aramasın.” Dedi.

Muharrem Usta ile aralarının açık olduğu yönünde çıkan söylentilere,” yarın oynanacak Lazio maçını beraber izleyeceğiz. Ben Aralık ayında kongre olmasını istemiyorum bunu daha önce de duyurdum. Muharrem Usta ile arkadaşlığımız devam edecektir fakat yıllar sonra gerçekleşecek olan kongre için şimdiden bir şey demem mümkün değil. Belki o benimle çalışmak istemez belki ben onunla. Ama her ikimizin de şuan tek düşüncesi var o da Trabzonspor’a nasıl destek olabiliriz. “ Dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Armagan - 3 yıl önce
Sizi tuzaga düşürüp, bölmek isteyenlerin tuzagına düşmeyin. Elbirligiyle trabzonspora hizmet edin. Bu taraftarın yüzünü güldürün artık.