Kadroda Sadece Bir Futbolcunun Değişmesi Bekleniyor

Trabzonspor'un Sivasspor hazırlıkları sürerken, Gaziantepspor karşısında farklı galibiyet alan kadrodan sadece bir isimin kesik yemesi bekleniyor.

Kadroda Sadece Bir Futbolcunun Değişmesi Bekleniyor

Ancak Tolunay Kafkas ve öğrencileri artık Sivasspor’la oynayacakları maçı düşünmeye başladı. Kafkas, futbolcularıyla yaptığı görüşmede ilk hedeflerinin galibiyet serisi yakalamak olduğunu söyledi, “Maç maç düşünerek gideceğiz” dedi.

44 yaşındaki çalıştırıcı, Sivasspor maçının kadrosunu da büyük ölçüde belirledi. Kafkas, Gaziantepspor karşısında kazanan kadro üzerinde fazla oynamayacak. Ancak sol bekte Cech’in etkisiz kalması nedeniyle bu bölgede bir değişim olması muhtemel. Emerson gerçek mevkisi olan sol beke geçecek, Giray 11’e dönecek.

Taraftarların ise tek bir dileği var: Kolbastı şovun bu hafta da devam etmesi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
yusuf torun - 4 yıl önce
işte bu yaa. emerson defans adamı değil. sol kanatta etkisiz kalıyoduk. forvete de koy janko yu sağlı sollu ortalarla dağıt rakibi be hocam. şu janko ya artık şans verelim eminim iyi işler başaracak. koca halili kes birazcık dinlensin.
Avatar
hocaaaaa - 4 yıl önce
sende mi halil sevdasına düştün hoca büyümü yapıyor bu adam size anlamıyorum ki.
Avatar
Bulamu.. - 4 yıl önce
etmee hoca emersonu oynatmayı bırak chech emersondan 2 kat daha iyi topçu.emersonu koyuna göndersen hepsini kurta yedirtir..